Bilgilendirme

skype-icon.pngSkype Adresim : devil.craft1 eklemek için adresime tıklayın. ve Skype üzerinden Dosya Göndermeyiz, Koxp veya Oyun Bilgilerinizi İstemeyiz Bilginize. Sahte Hesaplara Dikkat Ediniz.
Ödeme seçeneğimiz sadece SonTeklif Üzerindendir. Direkt olarak Hesap Bilgisi vermiyoruz Bilginize! 

ACME Koxp ve SpeedyBot Sorunsuz Çalışmaktadır. 
ACME Güvenlikli Sunucular : [ DeathKO, AlemGame, DrakinGame, KO4Fun, Knight Kingdom vs. ]

Bu konuda 13 ileti var

ACME PROXY SATILIR

Arkadaşlar elimde 100 adet ACME serverlerda çalişan proxy var 1 aylik olarak satıyorum ilgilenen arkadaşlar site üzerinden direk mesaj olarak yazabilirler socks4/5 desteği mevcut hiçbir sıkıntısı yok aylik 20tl sonteklif veya havale üzerinden satin alabilirsiniz türkiye lokasyonludur ip sınırı ne kadarsa okadar çar açabilirsiniz extra ücret talep etmiyoruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Türkiye lokasyonlu ,veririm kullanırsın 3-5gün yemezse satın alırsın JetProxy ACME serverlarda çalişmiyor çalişsada kopukluğundan dolayi banlanıyorsun İP'den

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Wonnick yazdı:

Türkiye lokasyonlu ,veririm kullanırsın 3-5gün yemezse satın alırsın JetProxy ACME serverlarda çalişmiyor çalişsada kopukluğundan dolayi banlanıyorsun İP'den

malum proxy derken 20 gündür kesintisiz kullandığım aktif proxyden bahsediyordum. senin proxynin adı ne ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, Wonnick yazdı:

Bence sen hiç kullanmamışsın üyeligimi vereyim buyur kullan kaç gün kullanacaksan ne kopukluk var nede banned :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende aktif kullanıyordum aktif gayet iyi çalişiyor ama ne zaman son zam geldi astari yüzünden pahali oldu. ben jetten bahsettim , daha sitesini kurmadim yapicam bu hafta satmiyacaktim proxy kendıme kullanıcaktım ama madem fiyatlar bu şekilde bende satip karima bakarim nasil onlar 5tl den dagitip kendilerini tanıttılar ayni şekilde el altindan satiyorum şuanda bende 3-4-5 adet sınırlama yok 1 ip adresinden istediğin kadar girebilirsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, ELF yazdı:

Bence sen hiç kullanmamışsın üyeligimi vereyim buyur kullan kaç gün kullanacaksan ne kopukluk var nede banned :)

Kullandim knight kingdomda ve banlandim üyeliğe gerek yok oyunfor satıyordu yanliş hatirlamiyorsam ordan aldim denedim riske girmeye gerek yok çokta aham şaham bişey değil oturdum 1 hafta kafa yordum "özel" diye bahsettiklerinden 600 adet satin aldim ömür boyu kullanırm diye ama durum buysa bizde ticaretini yapalim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 01.12.2017 at 01:01, Tako yazdı:

öncelikle merhaba şmdi senden 1 aylık proxy satın aldık 1 ip den 5-10 char soka biliyormuyuz oyuna cvplarsan sevinirim

evet ona göre bende iletişime geçicem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap