Jump to content
  • Kaydol

Önerilen Mesajlar

ACME PROXY SATILIR

Arkadaşlar elimde 100 adet ACME serverlerda çalişan proxy var 1 aylik olarak satıyorum ilgilenen arkadaşlar site üzerinden direk mesaj olarak yazabilirler socks4/5 desteği mevcut hiçbir sıkıntısı yok aylik 20tl sonteklif veya havale üzerinden satin alabilirsiniz türkiye lokasyonludur ip sınırı ne kadarsa okadar çar açabilirsiniz extra ücret talep etmiyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Wonnick yazdı:

Türkiye lokasyonlu ,veririm kullanırsın 3-5gün yemezse satın alırsın JetProxy ACME serverlarda çalişmiyor çalişsada kopukluğundan dolayi banlanıyorsun İP'den

malum proxy derken 20 gündür kesintisiz kullandığım aktif proxyden bahsediyordum. senin proxynin adı ne ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

13 dakika önce, Wonnick yazdı:

Türkiye lokasyonlu ,veririm kullanırsın 3-5gün yemezse satın alırsın JetProxy ACME serverlarda çalişmiyor çalişsada kopukluğundan dolayi banlanıyorsun İP'den

Bence sen hiç kullanmamışsın üyeligimi vereyim buyur kullan kaç gün kullanacaksan ne kopukluk var nede banned :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende aktif kullanıyordum aktif gayet iyi çalişiyor ama ne zaman son zam geldi astari yüzünden pahali oldu. ben jetten bahsettim , daha sitesini kurmadim yapicam bu hafta satmiyacaktim proxy kendıme kullanıcaktım ama madem fiyatlar bu şekilde bende satip karima bakarim nasil onlar 5tl den dagitip kendilerini tanıttılar ayni şekilde el altindan satiyorum şuanda bende 3-4-5 adet sınırlama yok 1 ip adresinden istediğin kadar girebilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, ELF yazdı:

Bence sen hiç kullanmamışsın üyeligimi vereyim buyur kullan kaç gün kullanacaksan ne kopukluk var nede banned :)

Kullandim knight kingdomda ve banlandim üyeliğe gerek yok oyunfor satıyordu yanliş hatirlamiyorsam ordan aldim denedim riske girmeye gerek yok çokta aham şaham bişey değil oturdum 1 hafta kafa yordum "özel" diye bahsettiklerinden 600 adet satin aldim ömür boyu kullanırm diye ama durum buysa bizde ticaretini yapalim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

evet dostum bende ip sınırı yok 1 adet aldıgınızda oyun sıze kac adete kadar ızın verıyorsa mesela oyun 6 adete kadar gırıse musade edıyorsa 6 adet gırebılırsınız 10 adetse 10 adet mesela oyun 5 adete kadar ızın verıyor ve sız 20 adet karakter oyuna sokmak ıstıyorsanız 4 adet proxy almanız gerekmektedir özelden yazsaydınız daha erken donerdım konuya pek ragbet olmayınca takıbını bırakmıstım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...