Jump to content
  • Kaydol

Yeni Maden Client v2 [ Tüm v2xxx Serverlar İçin ]

DEVILCRAFT
 Share

Önerilen Mesajlar

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

merhaba devilcrafty bey :D deathko serverinde oynuyorum şimdi maden çarları yapmak istiyorum 5 6 tane kaç tl lik bot almam gerekiyor bide oto rpr oto üstündekileri depoya atma ve sayire ve sayire gerekli şeyler var mıdır yani botunuzda ve ücreti nedir hiçbir bilgim yokta

bide bot anlaşılır mı 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
On 05.12.2017 at 22:37, limon yazdı:
Selam 
21xx pvp server icin istrap var koruma olarak acaba bu devil in koxp calisiyor mu homeko.world de calisan bir koxp var mi

Homekowolrd de çalışıyo ama 2 saatte bir bazende 30 dk bir hata veriyo oda normal sorun olmicaksa al bence çok makul

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

On 08.01.2018 at 02:00, weces0537 yazdı:

merhaba devilcrafty bey :D deathko serverinde oynuyorum şimdi maden çarları yapmak istiyorum 5 6 tane kaç tl lik bot almam gerekiyor bide oto rpr oto üstündekileri depoya atma ve sayire ve sayire gerekli şeyler var mıdır yani botunuzda ve ücreti nedir hiçbir bilgim yokta

bide bot anlaşılır mı 

Hocam bildiğim kadarıyla 1 adet farmer koxpla 2 adet char sokabilirsin.Proxy alarak 2 char daha sokarsın ve toplamda 4 adet olur daha fazla proxy alarak daha çok char sokabiliyorsun.Ayrıca Farmer koxpta oto bankaya at Oto Rpr oto o sat seçenekleri var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

•  DEVILCRAFT changed the title to Yeni Maden Client v2 [ Tüm v2xxx Serverlar İçin ]
  • 3 weeks later...

On 01.02.2018 at 23:38, DEVILCRAFT yazdı:

Son Güncellemesini Verdim Artık Tüm v2 Serverlarda Rahatça Kullanabilirsiniz.

hocam gelen pm leri göremiyoruz pm kutusu var açıp kapatabiliyorum fakat yazıp gönderdiğimde içerikte hiç bişey yazmıyor sadece reklamın var sağ üste doğru devilcrafty.net diye :D 2 saattir UI de araştırıyorum bulamadım hala hangisi düzeltilecek diye

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  •  DEVILCRAFT changed the title to Yeni Maden Client v2 [ Tüm v2xxx Serverlar İçin ]
  •  DEVILCRAFT unlocked this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Yeni Oluştur...