Jump to content
  • Kaydol

ACME Koxp Özellikleri & Hakkında Bilgiler & Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

DEVILCRAFT
 Share

Önerilen Mesajlar

ACME Koxp v2 Hakkında Bilmeniz Gerekenler ;
2 Farklı Sürüm Mevcuttur.

1. ACME Koxp v2 [ Normal Sürüm ]
  2. ACME Koxp v2 [ OtoLogin Sürüm ]

İkisinin Fiyatları Farklıdır 

• 15 Günlük Fiyatları ;
  • Normal Sürüm : 20 TL
  • Oto Loginli Sürüm : 50 TL

Nedenleri Aşağıda Bulunan Detaylarda Anlatılmıştır.

İndirme & Satın Alma & Videolar ve Destek 

• Sitenin Sağ Üstünde Bulunan Sekmeleri Kullanarak "Satın Alma" & "İndirme" & Kullanım İçin "Videolar" a  Ulaşabilirsiniz.

Detaylar

• Özellik Bakımından Birbirinden Eksikleri Yok Birebir Aynıdır. Sade (20 TL'lik) Sürümde  2 Client Açma Kısıtlaması Vardır.   [ 2 Üyelik Alıp 4 Client Açamazsınız ]
  • Oto Login de ise Adı Üstünde Olan Bir Özelliği Vardır [Ekstra Olarak Hızlı Login Özelliği de Vardır Oyundan Hiç Çıkmadan], Eğer Server Bakıma Girerse, DC Yerse, İnternetiniz Kesilirse (İnternet Geldikten Sonra Tabi ^^ ) Tekrardan Kendisi Girer ve Devam eder ve Sınırsız Client Açabilmektedir. [ Tabi ki de Bilgisayarınızın Donanımına bağlı bir şey bu ayrıca Oyun Sahiplerinin IP Kısıtlamasını Aşmasına Olanak Sağlamaz Proxy Gerekir Bu Durumlarda ]
  • Oto Login Sürümde Bir Kısıtlama Olmadığı için Evinizdeki Aynı Modeme Bağlı  Başka Bir PC ilede Aynı Anda Kullanabilirsiniz. Normal Sürümde de Kullanabilirsiniz Fakat 1-1 Olarak En  Fazla 2 Tane Açılabilir Kısıtlaması Yüzünden.

Satın Alım Kuralları ! Herkes Okuyup Kabul Etmiş Sayılacaktır.

Her iki Sürümünde Deneme Saatleri Mevcuttur (17:00 - 19:00) ve Satın Alan Herkes Ürünü Bu Saatlerde Kullanıp Sorunsuz Çalıştığını Kabul Etmiş Sayılacaktır ve Geri İade Hakkı Olmayacaktır !
Ayrıca ACME Olan 5 Farklı Serverda Çalışıp, Daha Eski yada Daha Yeni Bir Güncelleme Alan Bir ACME Serverda Çalışmazsa Doğal olarak Güncelleme Sürecinde iken Süre Telafisi Yapılmayacaktır. Sadece Genel Durumlarda Telafisi Yapılır.

Kullanım

• Sitenin Sağ Üstünde Bulunan "Videolar" Sekmesinden Kullanım Videolarına Ulaşabilirsiniz, Takıldığınız Yer Olursa Destek İsteyebilirsiniz ( TeamViewer ile Kısa Sürede Çözüm Elde Edebiliriz)

Ayrıca ACME ismi Oyunun Güvenlik İsmidir ve Onun için Yapılmış bir Koxptur.

• "ACME Koxpu Aldım Fakat xxx serverında XignCode güvenliği kullanılıyor burada çalışmıyor" dememeniz için adını üstüne yazmış bulunmaktayız. 
  • Ayrıca Oynadığınız Serverin Güvenliğinin ACME Olup Olmadığını Öğrenmek için Bu Konuya Göz Atın ; 
Özelliklerini Koxp Arayüzünden Görseller ile Vereceğim Aradığınız Hemen Hemen Her Özellik Ekli Zaten.

Genel Sekmesi Özellikleri
Not : Farklı PC Bilgileri ile Giriş Yapmışcasına Oyuna Girer Her Karakter. Aynı PC'den Gözükmezsiniz.
[ Koxpu Açtığınızda hddserial.ini Dosyası Oluşturur Bulunduğu Yere. Rastgele Fake PC Bilgileri Üretir ve Kullanır. Koxpları Kopyalarken bu Dosyayı Kopyalamayın. Kendisi Silinirse Yeniden Farklı Üretir. ]

genell.jpg

Saldırı Sekmesi Özellikleri 
saldiri.jpg

Oto Maden ve Fish Detayları Sekmesi
maden.jpg

RPR & Tedarik Sekmesi ve Detayları
tedarikrpr.jpg

Ekstra & Ekstra 1 Sekmesi ve Özellikleri
ekstra 1.jpg

Ekstra & Ekstra 1 Sekmesindeki Item Upgrade ve Özellikleri [ Hızlı Relog Özelliği Vardır Oyundan Çıkmadan ]
upgrade.jpg

Ekstra & Ekstra 1 Sekmesindeki  Chaotic & Operator Moria ve Item Kontrol Ekranı + Özellikleri
oto gem kırma.jpg

Ekstra & Ekstra 1 Sekmesindeki Full Otomatik Gem Fragment Kırdırma ve Özellikleri
full oto gem kırma.jpg

Ekstra & Ekstra 1 Sekmesindeki Pazar Tarama Özelliği
pazar tarama.jpg

Ekstra 2 Sekmesi ve Özellikleri [ Skill Editleme Özelliği de Mevcut ]
ekstra 2.jpg

Ekstra 3 Sekmesi ve Özellikleri
ekstra 3.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

•  DEVILCRAFT changed the title to ACME Koxp Hakkında Bilgiler & Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler
  •  DEVILCRAFT pinned this konu
  • İleti 188
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Merhaba,
1 saat önce son teklif üzerinden "ACME (xSkip) Koxp" yani normal sürüm satın aldım. Daha sonra aşağıda ki linkten normal sürümün 1.7.0 versiyonunu indirdim.
Bilgisayarımda dept ayarı varsayılan olarak kapalı durumda.Bot klasörü içerisinde ki Launcher uygulamasını yönetici olarak çalıştırıp, kayıt ve key yükleme işlemlerini tamamladım. Giriş yap kısmına kullanıcı adı ve şifremi yazdım, KnightOnline exe gösterme kısmında browse ederek exe göstermek istediğim klasöre girip, exe yi seçiyorum tamam diyorum fakat tamam dedikten sonra dosya yolu sonunda KnightOnLine.exe path bölümüne gelmiyor. Manuel olarak exe ismini yazıp, giriş yap dediğimde, exe bulunamadı diyor. 
Açılan hata penceresinde "ACME Bot v.1.3.6" başlığıyla pencere geliyor, KnightOnline.exe bulunamadı. diyor. konu hakkında acil yardım rica ederim.
iyi çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, merit yazdı:

Merhaba,
1 saat önce son teklif üzerinden "ACME (xSkip) Koxp" yani normal sürüm satın aldım. Daha sonra aşağıda ki linkten normal sürümün 1.7.0 versiyonunu indirdim.
Bilgisayarımda dept ayarı varsayılan olarak kapalı durumda.Bot klasörü içerisinde ki Launcher uygulamasını yönetici olarak çalıştırıp, kayıt ve key yükleme işlemlerini tamamladım. Giriş yap kısmına kullanıcı adı ve şifremi yazdım, KnightOnline exe gösterme kısmında browse ederek exe göstermek istediğim klasöre girip, exe yi seçiyorum tamam diyorum fakat tamam dedikten sonra dosya yolu sonunda KnightOnLine.exe path bölümüne gelmiyor. Manuel olarak exe ismini yazıp, giriş yap dediğimde, exe bulunamadı diyor. 
Açılan hata penceresinde "ACME Bot v.1.3.6" başlığıyla pencere geliyor, KnightOnline.exe bulunamadı. diyor. konu hakkında acil yardım rica ederim.
iyi çalışmalar.

Botu hala kullanamıyorum, destek vermeyecekseniz neden satış yapıyorsunuz? Acil olarak dönüşünüzü rica ederim, botun süresi boşuna gidiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, BelaSux yazdı:

Multi client admin özel olarak kişiyi kontrol etmedikce anlasılır m?

HDD serialları farklı gösterildiği için aynı modemden bağlanan farklı pc ler gibi gözüküyor. GM ler incelese bile anlamaları zor. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, akahoshi yazdı:

HDD serialları farklı gösterildiği için aynı modemden bağlanan farklı pc ler gibi gözüküyor. GM ler incelese bile anlamaları zor. 

Hocam selam, benim yukarıda yazdığım sorun ile ilgili bir tecrüben var mıdır?

Sürekli exe bulunamadı diyor giriş yaparken koxp a.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

@ByCodeManiac girebilirsin
@merit clienti tekrar kur knightonline.exeyi tekrar seç ayrıca oyunu c:\ d:\ içine başka klasör içinde olmayacak şekilde kur

Selam,
Clienti tekrar extract ettim direk C disk altına " C:\AlemGameV2 ". Durum yine aynı, exe yi seçince exe ismi gelmiyor, sadece path geliyor. görüntü aşağıda ki gibi. ne yapabiliriz? hala kullanamıyorum botu.
Siteden 1.7.0 versiyonunu indirdim botun.

nJQvz5.png

tarihinde merit tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben az  önce   ACME Koxp v2 [ Oto Login ]   adlım  fakat    gönderdiğiniz   key  numarası  yanlış diyor  yani keyi  yükleyemedim  son teklifde  şikayette  bulundum  fakat   hiç bir yerden cevap alamadım yardımınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

•  DEVILCRAFT changed the title to ACME Koxp Özellikleri & Hakkında Bilgiler & Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Yeni Oluştur...