Bilgilendirme

skype-icon.pngSkype Adresim : devil.craft1 eklemek için adresime tıklayın. ve Skype üzerinden Dosya Göndermeyiz, Koxp veya Oyun Bilgilerinizi İstemeyiz Bilginize. Sahte Hesaplara Dikkat Ediniz.
Ödeme seçeneğimiz sadece SonTeklif Üzerindendir. Direkt olarak Hesap Bilgisi vermiyoruz Bilginize! 

ACME Koxp ve SpeedyBot Sorunsuz Çalışmaktadır. 
ACME Güvenlikli Sunucular : [ DeathKO, AlemGame, DrakinGame, KO4Fun, Knight Kingdom vs. ]

DEVILCRAFT

ACME
ACME Koxp Hakkında Bilgiler & Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Bu konuda 33 ileti var

ACME Koxp v2 Hakkında Bilmeniz Gerekenler ;
2 Farklı Sürüm Mevcuttur.
ACME Koxp v2 [ Sade Sürüm ]
ACME Koxp v2 [ Oto Login ]

İkisinin Fiyatları Farklıdır 
15 Günlük Fiyatları ;
Sade Sürüm : 20TL
Oto Loginli : 50TL
Nedenleri Aşağıda Bulunan Detaylarda Anlatılmıştır.

İndirme & Satın Alma & Videolar ve Destek 
Site Üzerindeki Sekmeleri Kullanarak İstediğinize Ulaşabilirsiniz.

Detaylar
Özellik Bakımından Birbirinden Eksikleri Yok Birebir Aynıdır. Sade Sürümde 1 Bilgisayardan 2 Client Açma Kısıtlaması Vardır. 
Oto Loginde ise Adı Üstünde Olan Bir Özelliği Vardır, Eğer DC Yerse vs Tekrardan Kendisi Girer ve Devam eder ve Sınırsız Client Açabilmektedir. [ Tabi ki de Bilgisayarınızın Donanımına bağlı bir şey bu ayrıca Oyun Sahiplerinin IP Kısıtlamasını Aşmasına Olanak Sağlamaz Proxy Gerekir Bu Durumlarda ]

Ayrıca ACME ismi Oyunun Güvenlik İsmidir ve Onun için Yapılmış bir Koxptur.
"ACME Koxpu Aldım Fakat xxx serverında XignCode güvenliği kullanılıyor burada çalışmıyor" dememeniz için adını üstüne yazmış bulunmaktayız. 
Not : ACME Güvenlikli Sunucular : [ DeathKO, AlemGame, DrakinGame, KO4Fun, Knight Kingdom vs. ]

Özelliklerini Koxp Arayüzünden Görseller ile Vereceğim Aradığınız Hemen Hemen Her Özellik Ekli Zaten.

Genel Sekmesi Özellikleri
Not : Farklı PC Bilgileri ile Giriş Yapmışcasına Oyuna Girer Her Karakter. Aynı PC'den Gözükmezsiniz.

0lAy0Y.jpg

Saldırı Sekmesi Özellikleri 
41O0p7.jpg

Oto Maden ve Fish Detayları Sekmesi
JqB3V5.jpg

RPR Sekmesi ve Detayları
yN9Vjn.jpg

Ekstra & Ekstra 1 Sekmesi ve Özellikleri
6rGmMl.jpg

Ekstra 2 Sekmesi ve Özellikleri
zaqnyR.jpg

Ekstra 3 Sekmesi ve Özellikleri
GPX3Gb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba,
1 saat önce son teklif üzerinden "ACME (xSkip) Koxp" yani normal sürüm satın aldım. Daha sonra aşağıda ki linkten normal sürümün 1.7.0 versiyonunu indirdim.
Bilgisayarımda dept ayarı varsayılan olarak kapalı durumda.Bot klasörü içerisinde ki Launcher uygulamasını yönetici olarak çalıştırıp, kayıt ve key yükleme işlemlerini tamamladım. Giriş yap kısmına kullanıcı adı ve şifremi yazdım, KnightOnline exe gösterme kısmında browse ederek exe göstermek istediğim klasöre girip, exe yi seçiyorum tamam diyorum fakat tamam dedikten sonra dosya yolu sonunda KnightOnLine.exe path bölümüne gelmiyor. Manuel olarak exe ismini yazıp, giriş yap dediğimde, exe bulunamadı diyor. 
Açılan hata penceresinde "ACME Bot v.1.3.6" başlığıyla pencere geliyor, KnightOnline.exe bulunamadı. diyor. konu hakkında acil yardım rica ederim.
iyi çalışmalar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, merit yazdı:

Merhaba,
1 saat önce son teklif üzerinden "ACME (xSkip) Koxp" yani normal sürüm satın aldım. Daha sonra aşağıda ki linkten normal sürümün 1.7.0 versiyonunu indirdim.
Bilgisayarımda dept ayarı varsayılan olarak kapalı durumda.Bot klasörü içerisinde ki Launcher uygulamasını yönetici olarak çalıştırıp, kayıt ve key yükleme işlemlerini tamamladım. Giriş yap kısmına kullanıcı adı ve şifremi yazdım, KnightOnline exe gösterme kısmında browse ederek exe göstermek istediğim klasöre girip, exe yi seçiyorum tamam diyorum fakat tamam dedikten sonra dosya yolu sonunda KnightOnLine.exe path bölümüne gelmiyor. Manuel olarak exe ismini yazıp, giriş yap dediğimde, exe bulunamadı diyor. 
Açılan hata penceresinde "ACME Bot v.1.3.6" başlığıyla pencere geliyor, KnightOnline.exe bulunamadı. diyor. konu hakkında acil yardım rica ederim.
iyi çalışmalar.

Botu hala kullanamıyorum, destek vermeyecekseniz neden satış yapıyorsunuz? Acil olarak dönüşünüzü rica ederim, botun süresi boşuna gidiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, BelaSux yazdı:

Multi client admin özel olarak kişiyi kontrol etmedikce anlasılır m?

HDD serialları farklı gösterildiği için aynı modemden bağlanan farklı pc ler gibi gözüküyor. GM ler incelese bile anlamaları zor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, akahoshi yazdı:

HDD serialları farklı gösterildiği için aynı modemden bağlanan farklı pc ler gibi gözüküyor. GM ler incelese bile anlamaları zor. 

Hocam selam, benim yukarıda yazdığım sorun ile ilgili bir tecrüben var mıdır?

Sürekli exe bulunamadı diyor giriş yaparken koxp a.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

@ByCodeManiac girebilirsin
@merit clienti tekrar kur knightonline.exeyi tekrar seç ayrıca oyunu c:\ d:\ içine başka klasör içinde olmayacak şekilde kur

Selam,
Clienti tekrar extract ettim direk C disk altına " C:\AlemGameV2 ". Durum yine aynı, exe yi seçince exe ismi gelmiyor, sadece path geliyor. görüntü aşağıda ki gibi. ne yapabiliriz? hala kullanamıyorum botu.
Siteden 1.7.0 versiyonunu indirdim botun.

nJQvz5.png

tarihinde merit tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben az  önce   ACME Koxp v2 [ Oto Login ]   adlım  fakat    gönderdiğiniz   key  numarası  yanlış diyor  yani keyi  yükleyemedim  son teklifde  şikayette  bulundum  fakat   hiç bir yerden cevap alamadım yardımınızı bekliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

@merit skype üzeri yazmalısın teamviewer ile bakarım

Halletim hocam, Tam ekran olunca o hatayı veriyormuş. Window mode da sorun yok. sağolasın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap