Jump to content
  • Kaydol

Sorunlar ve Çözümleri [ Tek Konu Altında ]

DEVILCRAFT
 Share

Önerilen Mesajlar

İlk sorunlardan biri yönetici olarak çalıştırmamak. [ Yönetici olarak açmayı unutmayın ]

post-1-0-88159600-1439748776.png

2. Sorun ise DEP Ayarlarının açık olması [ Kapalı konuma getirmek için resimdekileri yapınız. ]

post-1-0-12128800-1439748781_thumb.png

3. Sorun Client yollarında türkçe karakter olması  [ Olmaması gerekir hatta boşluk bile olmaması daha sağlıklı bknz : C:\RonarkLand ]

post-1-0-87818700-1439748782.png

4. Sorun Beta Windows 10 Yükleyen kullanıcıların Bot-Bağlantı hataları [ Win10 bir süre kullanmayın bence ] 
Çözüm : Uyumluluk ayarları. Windows xp sp3 veya windows 7 seçeneklerini koxp ve knightonline.exe için uygulayın.

post-1-0-75233600-1439749499.png

5. Sorun : DeepFreeze ile gelen "Attach Error 5" Hatası.
Çözüm : DeepFreezi pasif konuma getirmek.

Olabilecek hatalar bu başlık altında toplanacaktır. [ Bot kullanımındaki hatalarda eklenecektir ]

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk sorunlardan biri yönetici olarak çalıştırmamak. [ Yönetici olarak açmayı unutmayın ]

0c9JoKa.png

2. Sorun ise DEP Ayarlarının açık olması [ Kapalı konuma getirmek için resimdekileri yapınız. ]

Uz1xMe9.png

3. Sorun Client yollarında türkçe karakter olması  [ Olmaması gerekir hatta boşluk bile olmaması daha sağlıklı bknz : C:\RonarkLand ]

YhLnICV.png

Olabilecek hatalar bu başlık altında toplanacaktır. [ Bot kullanımındaki hatalarda eklenecektir ]

Benim aldıgım hata 3 clientde bypass secenegini dediginiz gibi yaptım dep ayarlarını uyguladım fakat bazen 1.clientde koxp ekranı geliyor 2.karaktere girmeye calısırken 1.karakter dc oluyor ve 2. karakterede girmiyor.Bazende koxp ekranı hiç gelmiyor girş yap diorm oyuna giriyor ama 19xx koxp exesi dönüp duruyor acil bi çözüm öneriniz varmı bu konudaki ve koxpun icinde önerilerin hepsini yaptım düzelmedi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tekrar konu açıp kirlilik yaratmaya gerek duymadım kullandığım 19xx bot "HATA KODU 411" Log hatası alıyorum ve evdeki tüm pclere aynı anda geliyor bu hata sebebi nedir ? Bilgiliniz var mı ? 3-4 saattirde client hatası alıyorum thekodan giriş yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

0c9JoKa.png

Uz1xMe9.png

YhLnICV.png

KArdeşim ödeme bildirimi ile ilgili 4 saatit ulaşmaya çalışıyorum.

Özel mesaj attım, Skype yazdım. Allah Aşkına bir cewap vereceksiniz.

Key Bilgilierimi göndereceksiniz.

Ne yapalım ulaşmak için tüm konulara cewap mı yazalım.

Acilllllllllll

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son gelen güncellemelerden sonra gece açık bıraktığımda sürekli hata raporu almış olarak açıyorum bilgisayarı. Yada bazen ben başındayken karşılaşıyorum sundires de genelde hata veriyor. 

Sorun genel mi yoksa benimle alakalımıdır ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

19xx bot  5.9.5 version da dc olma sorunu var 30 dk ile 2 saat arasında  kosp la logın oldugum da dc alıyorm normal giriş yaptım 22 saat açık kaldı dc siz oyun.  ama kospla gırdıgımde kesin dc ile karşılasıyorm maden de pazarda veya her hangi birşeyde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...