Jump to content
  • Kaydol

19xx BEST MAGE OBJE

rosemarine
 Share

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar öncelikle dosyanın içindeki option.ini sadece ANKAPRODUCTION'dan alıntıdır,geri kalan tamamen kendime aittir.Dosyanın içindeki fx klasörü orjinal 19xx client fxidir.nova efektlerini kapatmayı istemediğim için öyle bıraktım ama ben objenin su ana kadar kullandıgım en iyi objelerden biri oldugunu iddaa ediyorum sizede tavsiye ediyorum.

Oynamak istediğiniz clientin içerisindeki object,fx,ve option dosyasını yedeklerini rarlayıp aldıktan sonra silin bu dosyalar oynayacağınız clientin içinde bulunmasın ve içine linkte vermiş olduğum rar içindeki object,fx ve option dosyalarını atarak objeyi istediğiniz 18-19xx serverlarda calıstırıp kullanabilirsiniz,çok işinize yarayacak faydalı olabildiysem ne mutlu bir teşekkürü çok görmeyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dostum bu mage team oynayanlar için ronark land yani cz,delos ve maradon maplerinde sağı solu görmene engel olan ağaçları,duvarları dağları tepeleri kaldırıp düz bir arazi haline getiriyor ve olağandan daha uzağı daha net bir şekilde görmeni sağlıyor,objenin amacı düz bir alan yaratıp rakip oyuncuları daha net bir şekilde nerde neyin oldugunu görebilmek içindir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
On 29.01.2016 at 16:29, rosemarine yazdı:

ulan nasıl link ekliyosnuz dosya bulunamadı diyo 

özür dilerim kardeşim link yaklaşık 2 gün önce upload ettim aktifti fakat şimdi kırılmış ama yine yeniledim buyur indirebilirsin ihtiyacı olan tüm arkadaşlar burdan indirebilirler tekrar upladım.

asdasdasdsasd

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...