Jump to content
  • Kaydol

Önerilen Mesajlar

@DEVILCRAFT kardesim yaklasık 1.5 saattir aralıksız ard arda ara vererek girmeye calısıyorum ama hep aynı yerdeaynı hatayı veriyor yaw son 5 saatim kaldı botun bitmesine sorunu halledersem yeni key satın alacamda

tarihinde _2PaC_ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

16:37:26 3-2-2016 : Sunucu İle Bağlantı Kesildi ---> Hata kodu: 1 [Hatalı Kullanıcı Adı / Şifre veya Hesapta Gün Kalmamış]
16:43:19 3-2-2016 : İstenmeyen bir durum tespit edildi.Hata Kodu : 400.1
17:9:20 3-2-2016 : Sunucu İle Bağlantı Kesildi ---> Hata kodu: 1 [Hatalı Kullanıcı Adı / Şifre veya Hesapta Gün Kalmamış]
17:58:55 3-2-2016 : İstenmeyen bir durum tespit edildi.Hata Kodu : 400.1

WİN 7 İSLETİM SİSTEMİ PLS YARDIM
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

16:37:26 3-2-2016 : Sunucu İle Bağlantı Kesildi ---> Hata kodu: 1 [Hatalı Kullanıcı Adı / Şifre veya Hesapta Gün Kalmamış]
16:43:19 3-2-2016 : İstenmeyen bir durum tespit edildi.Hata Kodu : 400.1
17:9:20 3-2-2016 : Sunucu İle Bağlantı Kesildi ---> Hata kodu: 1 [Hatalı Kullanıcı Adı / Şifre veya Hesapta Gün Kalmamış]
17:58:55 3-2-2016 : İstenmeyen bir durum tespit edildi.Hata Kodu : 400.1

WİN 7 İSLETİM SİSTEMİ PLS YARDIM

aynı sorun bendede var dostum ancak sıtede bır muhattap yok bır daha almam 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Keyini kullanmamışsın bile , birazdan işimi hallettiğim de geri ödemeni yapacağım. İşimi gücümü bırakıp sana 5dk içinde cevap veremem

ss atabılırım kardesım 14 gun 20 saate dustu key suresı

bu key ss :http://hizliresimyukle.com/image/vpz

buda aldıgım hata:http://hizliresimyukle.com/image/vpU

yardımcı olursan sevınırım 4 saattır ugrasıyorum 

@DEVILCRAFT

tarihinde ufuk13 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba, benim birkaç sorum olacak hiç kullanmadım koxpu

-multiclient girebilirmiyiz

-windows10 64bit'e uygunmudur?

-steamden girdigimiz için ban yersek sadece knighta mı giremeyiz yoksa hesabımızın oyunları tamamen engellenir mi?

-eger ban yeme durumu olursa aynı ıp üzerinden başka bir steam hesabına giriş yapabılırmıyım(yeni bir steam hesabı açıp oynamayı düşündügüm için sordum)

-kullanmadan evvel sadece 30dakika 1 saat deneme sürümü alabilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba, benim birkaç sorum olacak hiç kullanmadım koxpu

-multiclient girebilirmiyiz

-windows10 64bit'e uygunmudur?

-steamden girdigimiz için ban yersek sadece knighta mı giremeyiz yoksa hesabımızın oyunları tamamen engellenir mi?

-eger ban yeme durumu olursa aynı ıp üzerinden başka bir steam hesabına giriş yapabılırmıyım(yeni bir steam hesabı açıp oynamayı düşündügüm için sordum)

-kullanmadan evvel sadece 30dakika 1 saat deneme sürümü alabilirmiyim?

multi client yok fakat varsa botla kullanabilirsin

uygun, sorun çıkarırsa uyumluluk ayarlarına alırsın 

sadece knighta giremezsin

ban yersen modemini resetle ip değiş temiz bir başlangıç yap

özelden yolladım

@Devilcrafty kardeş keyi falan aldım kayıdı yaptım ama giriş yaptığımda steamdan giriş yapmamı istiyor girdiğimde ise bot açılmıyor acilen yardım lütfen.

sorununu çözmüşsün 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yeni gelen pach ile sanırım yenide aldım koxpu cok deneyemedim ama hayvanı öldürüyor sonra o ölüde kalıyor başka hayvana geçmiyor kapatıp acıyorum anca birde delosta slota koyuyorum sonra duvardan cıkmakaya calısıyor durup dururken town atıyor sonra char afk olamıyorum koxp güzel ama bence en iyilerinden fakat böyle hatalar var anlamadım bir çözümü varsa yazın lütfen!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yeni gelen pach ile sanırım yenide aldım koxpu cok deneyemedim ama hayvanı öldürüyor sonra o ölüde kalıyor başka hayvana geçmiyor kapatıp acıyorum anca birde delosta slota koyuyorum sonra duvardan cıkmakaya calısıyor durup dururken town atıyor sonra char afk olamıyorum koxp güzel ama bence en iyilerinden fakat böyle hatalar var anlamadım bir çözümü varsa yazın lütfen!!!

http://devilcrafty.net/videos/view-28-speedybot-4-delos-rprtedarik/
Ayarlarınızı düzgün yapın yoksa neden böyle oluyor yazmayın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayarlarınızı düzgün yapın yoksa neden böyle oluyor yazmayın

rpr önemli değil ayarları düzgün ypaıyorum bir moba git diyorum başka bir seçeneği açmıyorum ölen yaratıkta kalıyor sürekli vurmaya çalışıyor failed veriyor!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rıca etsem aldıgım keyı kontrol eder mısınız galıba sızde keyı kullanmadım gözukuyo ve aynı hatayı defalarca verıyo kullanıcı veya sıfre hatalı hesabınızda gun kalmamıstır dıye öm attım @DEVILCRAFT

ısletım sıstemım w7 32 bıt 

tarihinde ufuk13 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba bende alt+tab yapınca oyun hata veriyor security alert e yakalanıyor,cclaner dll düzeltme win mod yaptım ama fayda vermedi çözümü nasıl yapabilirim 5gündür dizi izliyemiyorum oyundan atmasın diye  :D Bide priest legal görünümü bekliyoruz buff+ac aynı anda atıyor.K.gelsin

@DEVILCRAFT

pBp2jq.jpg

tarihinde deniz aktaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://hizliresim.com/Rolpy7 tam 189 dk dır oyundayım resimde goruldugu gibi suan da 8li okla kasıyorum burninde nerdeyse 2 saat felan arkadaşlar tek dicegim foruma bakın devil ve aktay ne dediyse onu yapın sorun cıkmıyorum  xigncode  de yakalanmıyor bunu yazma amacımda cogu insan durmadan aynı şeyleri yazmış aktay ve devil dediklerini yapın bide formu gezin sorunların cozumun cogunu detaylı şekilde bulucaksınız bu arada adamsınız aktay ve devil 19xx 1299 de kullandım da bu efsane olmuş 33 bekliyorum seri oda geldimmi tamamdır :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rpr önemli değil ayarları düzgün ypaıyorum bir moba git diyorum başka bir seçeneği açmıyorum ölen yaratıkta kalıyor sürekli vurmaya çalışıyor failed veriyor!

skill mesafesi 5mi diye tekrar sorayım da , başkası senden önce mobu keserse casting failed veriyordu o sorun düzeltilecek

rıca etsem aldıgım keyı kontrol eder mısınız galıba sızde keyı kullanmadım gözukuyo ve aynı hatayı defalarca verıyo kullanıcı veya sıfre hatalı hesabınızda gun kalmamıstır dıye öm attım @DEVILCRAFT

ısletım sıstemım w7 32 bıt 

teamviewer istedim de geldiğinde tekrar bakarsın hızlı olursan sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

skill mesafesi 5mi diye tekrar sorayım da , başkası senden önce mobu keserse casting failed veriyordu o sorun düzeltilecek

teamviewer istedim de geldiğinde tekrar bakarsın hızlı olursan sevinirim

hocam key kalmamış hatasına bi bakar mısın oyuna girdikten sonra oluyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet skill mesafesi 5 mobu öldüğü halde o mob kaybolana kadar bekliyor geçmiyor öbürkü moda onu anlatmaya çalışıyorum düzeltilcekse sıkıntı yok teşekkür ederim!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdilik gerekli olan bazı işlevler;

1- Oto rpr için town gittiğinde hem rpr yapsın hemde gelmişken belirlediğimiz sayıda pot yoksa onu tamamlasın, kısaca bot rpr pot wolf için ayrı ayrı yol gidiyor. Pot almışken wolfuda alsın rpr yide yapsın. Çantayıda her gidişde boşaltsın sırf çanta için gitmesin.
2-Slotlar için ayrı profil kaydetme olsun.

3-Towndan gerekli malzemeleri alıp kendi kendine slota gitme tuşu olsun. Yani oyunu açıp starta basalım o gitsin.

4-Çoklu oklar ıskalıyor, başka bir herifte gördüm uzaktan 8 li vuruyor hepside isliyor en azından yakından vuruşlarda ıskalama olmasın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...