Jump to content
  • Kaydol

Önerilen Mesajlar

Bir arkadas yazmis bende anca bugun farkedebildim yakalanma sorunumu biraz acikliyim arkadaslara yardimi olur 

eger oyunu alttab yaparsaniz  en fazla 5 dk icinde yakalaniyorsunuz oyun ustte olursa ki bugun oyle biraktik yaklasik 4 saat dusmedim cozumu icin kendi kendime birseyler denedim oyunu windows mode da oynamak gibi oyunu asagi atmadan baska birsey acmak gibi hic bir cozumunu bulamadim sonuc degismiyor . varsa cozumunu bilen yardim ederse cok sevinirim cozumu yoksada bir sonraki guncellemede duzelirse cok sevinirim 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@aktay28 @devilcraft   piyasadaki bir diğer botta drop arttırma exp bdw sc kağıdı ve görünmezlik gibi ek özellikler var rica etsek bunlarıda bota ekleme şansınız var mı acaba 

tarihinde xkeanex tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çalışan scler kontrol edilip eklenecek, okları ıskalamaz mob ile aranızda mesafe çok yoksa skill mesafesini 3 yapın.

1024x768 windows mode ile oynayın alt-tab yapınca x3 uyarıyor diyen arkadaş problem genel değil nedenini bulmak zor olur 45dk da güncel bir win7 64bit indirip kurabilirsin ( herkes bu cevabıma nedense sıcak bakmıyor zaman kaybını önlemeye çalışıyorum )

@mertman1 hastayım ve aşırı halsizim gece dayanamadım artık uyumuşum :/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bug error hatasını vermesinin nedeni pc de virüs olması dun 2 pc de aynı sorunu veriyordu  @DevilCraft vesilesi ile aksam birine attım formatı sorun halloldu diğer pc yede malwarebyte ani malware ile taratıp sildim virusleri ardından kaspersky ile güvenli modda tekrar aratıp bulunan virüsleri sildim ve oyuna girdim suan 179 dk dır oyundayım hiç bir sıkıntı yok 

tarihinde _2PaC_ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dostum program gercekten basarılı, ben simdiye kadar 15 16 kere farklı botları aldım hiç sıkıntı cıkmadı herkes gonuk rahatlıgıya kullanabılır. soruma gelince koxp arada bir duruyor saldırı yapmıyor elle adama goturunce duzelıp devam edıyor bu sorunun cozumu varmıdır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@devilcraft Okçu 8li ok dc sorunu 10 15dakikadan fazla duramıyorum skill rangei 5 e ayarlı merkeze dön açık. önerdiğiniz ayarlar ile olmasına rağmen dc bi kaç kişide daha var sanırım konuyla ilgili ilgilenmeniz gerekicek. 2083.4 ile de denedim yine dc sorunu 10 dakika oyunda duramıyorum asasken hiç yemiyordum :(

tarihinde berespect00 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@devilcraft Okçu 8li ok dc sorunu 10 15dakikadan fazla duramıyorum skill rangei 5 e ayarlı merkeze dön açık. önerdiğiniz ayarlar ile olmasına rağmen dc bi kaç kişide daha var sanırım konuyla ilgili ilgilenmeniz gerekicek. 2083.4 ile de denedim yine dc sorunu 10 dakika oyunda duramıyorum asasken hiç yemiyordum :(

mesafeyi 3 e dusur birde merkeze don u kapat ne kesiyorsan listeye ekle ve sadece listeye gore attack i sec kosma turunuda sw hızı yap attack hızını 1350 r attack hizini 1300 yap dene bakalım dc vercekmi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mesafeyi 3 e dusur birde merkeze don u kapat ne kesiyorsan listeye ekle ve sadece listeye gore attack i sec kosma turunuda sw hızı yap attack hızını 1350 r attack hizini 1300 yap dene bakalım dc vercekmi

şuan dc yemedim hocam ilgine teşekkürler dc yersem haber vericem.Şuanlık herşey stabil sağolasın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...