Jump to content
  • Kaydol

Yeni Versiyon Çalışmıyor Zaman boşa gidiyor yardım lütfen...

furkan52
 Share

Önerilen Mesajlar

@@DEVILCRAFT dostum valla kaç sefer indirdiysem olmuyor daha öncede aynı sorunla karşılaştım bi hata veya herhangi bişey gelmiyor tıklıyorum hiç bişey olmuyor arkadaşa kendi botunu rarlatıp göndertince düzeliyordu önceden o da olmadı busefer...

tarihinde furkan52 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Windows defender veya başka güvenlik programı varsa pasif duruma getirip deneyin, dep ayarları varsayılan konumda olması gerek, her iki botada girdim bir sıkıntı yok beyler....

xskip koxpta multi çalışmyor nerdeyse 4-5 pcde denedim siz bu 20xx yaptıktan sonra bişi oldu multi açamıyoruz 2 gündür 2. çarı açarken ekran gelmiyor 1i kapatınca açılıyor. 2 aydır sıkıntısız kullanıyorduk pcden sandım ama değil 4-5 pcde denedim. Yardımcı olur musunuz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@@chimera 1 client oyuna girmeden diğeri açılmaz, bir sorun yok hiç birinde sıkıntısız multisi botu

bakın zaten 1. çarı oyuna sokuyorum onda bişey yok 2. çarı sokmak istediğimde kopyaladıgım koxpu açıyorum daha önce açılan client smdi ekrana gelmiyor açılmıyor hiç bi değişiklike yapmadım pc ile ilgili bot sıkıntısız çalışıyordu siz güncelleme falan yaptıgınız bozuldu yardımcı olum lütfen..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...