Bilgilendirme

skype-icon.pngSkype Adresim : devil.craft1 eklemek için adresime tıklayın. ve Skype üzerinden Dosya Göndermeyiz, Koxp veya Oyun Bilgilerinizi İstemeyiz Bilginize. Sahte Hesaplara Dikkat Ediniz.
Ödeme seçeneğimiz sadece SonTeklif Üzerindendir. Direkt olarak Hesap Bilgisi vermiyoruz Bilginize! 

ACME Koxp ve SpeedyBot Sorunsuz Çalışmaktadır. 
ACME Güvenlikli Sunucular : [ DeathKO, AlemGame, DrakinGame, KO4Fun, Knight Kingdom vs. ]

EquesTR

Adolf Hitler ve kardeşi arasıdaki ilginç diyalog

Bu konuda 33 ileti var

almanların ünlü diktatörü ve malum herkez tarafından bilinen bir yazar!!! olan adolf hitler, yahudilere soykırım yaptığı dönemlerde kendisinden daha hassas ve insancıl olan kardeşiyle konuşuyorlardı. ama adolf hitler kardeşini her zaman bir düşman olarak görmekten kendini alıkoyamıyordu. neredeyse yahudilerden farksızdı hatta onlardan bile tehlikeliydi gözünde. adolf hitler kardeşiyle masada yemek yerken birden belinden silahını çekti ve masanın üstüne koydu.
kardeşine;
- al bu silahı ve beni vur!!!

kardeşi şaşkın bir şekilde;
- ama sen benim ağabeyimsin neden seni öldüreyimki

adolf hitler çok sakin ve soğukkanlı bir şekilde;
- çünkü sen beni öldürmezsen ben seni öldürücem
çünkü senin bir gün beni devirip alman ordusunun başına geçme olasılığı uykularımı kaçırıyo.

kardeşi;
- hayır ne senin yerine geçmek gibi bir düşüncem var nede şu an seni öldürmek

iyi peki der adolf hitler ve hiç düşünmeden silahı masadan alır ve öz kardeşini şakağından vurarak öldürür.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hitler 1889 doğumludur arkadaşlar,kendisinden önce doğan 3 kardeşi hayatta değildi hali hazırda. Kendisinden sonra doğan 2 kardeşi var.Bunlardan biri 6-7 yaşlarındayken ölüyor. Kız kardeşi de bildiğim kadarıyla 1950li yıllarda ölüyor.Şimdi olay şu 6-7 yaşında kardeşten bahsettik,bu dönemde Hitler 10 yaşlarında falan.Diyalogda alman ordusundan vs. bahsediliyor.Yani kısacası bu diyalog hayal ürünü ve gerçekle hiç bir ilgisi yok :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş