Jump to content

Steam KO - New Connection Detected (-18) Hatası ve Çözümü

DEVILCRAFT

Steam sunucusunun getirdiği ekstra bir güvenlik fakat bilmeyenlerin sıkıntı çektiği bir olay fazla uzatmadan çözüme aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

 

  Hesap Koruması için Yeni Özellik

Yeni Hesap Güvenliği Özelliği!

Merhaba Şövalyeler!

Hesabınızın güvenliği için kullanılan yeni bir yöntemi tanıtmaktan memnuniyet duyuyoruz. Artık hesabınıza yeni bir bağlantı girişi tespit ettiğimizde, bir doğrulama sürecinin başlayacak ve oyun hesabınızın yabancılar tarafından ele geçirilmesi daha da zorlaşacak.

Eğer aşağıdaki gibi bir hata mesajı alırsanız…

“Yeni bağlantı tespit edildi. Hesabınızı doğrulamak için Steam KO websitesini ziyaret ediniz.”
qqu1w5.jpg

… yapmanız gereken Steam Knight Online web sitesini ziyaret etmek ve Steam ID nizi kullanarak web sitesine giriş yapmak. 

jj8qyb.jpg

Steam hesabınızı kullanarak web sitesine giriş yaptıktan sonra, sol tarafta bulunan profil resminizin altındaki “GAME SERVICE (Oyun servisi)” butonuna
s0vm9k.jpg
, ardından işlemin başlayabilmesi için sayfanın alt kısmında yer alan “Verify Connection (Bağlantı Doğrulama)” butonuna tıklayın. 
28k6oi9.jpg

NOT : Sürecin tamamlanabilmesi için kayıtlı bir e-posta adresinizin olması gerekir. Eğer hala kayıtlı bir e-posta adresiniz yoksa, sağ üstte bulunan 'VERIFY EMAIL (e-posta doğrulama)' butonuna tıklayarak e-posta adresinizi kayıt edebilirsiniz.

Captcha resminde gördüğünüz yazıyı girdikten sonra, “Doğrulama kodu gönder” linkine tıklayınız.
4t54zn.jpg

E-mail adresinize doğrulama kodu gelecek ve onu web sitesindeki uygun alana yazacaksınız. Bu adım tamamlandıktan sonra oyuna erişiminiz restore edilmiş (onarılmış-düzeltilmiş) olacaktır!
atm7na.jpg

×