Jump to content
 • Kaydol

ziiNc

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  28
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  3

ziiNc last won the day on Kasım 26 2016

ziiNc had the most liked content!

ziiNc Hakkında

Güncel Profil Ziyaretleri

985 profil görüntüleme
 1. ziiNc

  HackShield Bot v1

  eyvallah gardaş
 2. teşekkürler elçi :)
 3. bilgi paylaştıkça çoğalır. rica ederim.
 4. onlar açıldığında hiç bir acmecore kullanan server kalmıyacak bununda bilincindemisin ? :)
 5. teşekkürler elçi :)
 6. Öncelikle iyi forumlar , Gördüm ki , forumda multiyi yapamayanlarından tut koxpu açamayanlara kadar dert yananlar var. Istedim ki ; öğrenin , illaki işinize yarar , başkalarınadn geri kalmayın. Belirtmek isterim ki , multi client kullanım sağlığının pc/bilg donanım ve grafik özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Ve asla ve asla , pc/bilg donanım ve grafik değerleri düşük bilgisayarda denemeyin . Aksi taktirde donmalar yaşarsınız. Ilk olarak kojd(melih) ' in koxpuyla nasıl multi yapılır izleyelim. Kojd'nin dosyalarını sırayla clientlerimize atıyoruz , ( 3 client ) ; Görüldüğü üzere ; 3 client'imize sırayla koxplarımızı atmış , daha sonra kısayollarını başlat şubuğuna sabitlemiş bulunmaktayız (Win7 ve üstü) . Daha sonra clientlerimizi sırayla açıyoruz , yalnız birşeye dikkat edilmelidir ki ; bir char oyuna girmeden diğerlerini sokmayın. Oyuna tamamiyle log olduktan sonra charları sırasıyla oyuna sokun. Aksi taktirde sabitlenme , yürüyememe gibi sorunlarla da karşılaşabilirsiniz. Adımlarımızı sırasıyla izledikten sonra , İşlemimizi başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. ve sonuç ; DIP NOT ; Multi client kullananlar için bir tavsiyem olduğunu belirtmek isterim. 2 ve üstü client kullanımlarınızda (multi) herzaman , 1 No lu client (Full screen - ekran çözünürlüğü birbirine paralel - 32 bit rgb ) , 2 ve devamında gelen clientler için ( Windows Mode - 1024x768 px - 32 bit rgb ) kullanın. Multi clientlerin yönetimi daha kolay olacaktır. DIP NOT 2 : Masaüstü çözünürlüğünüz 1024x768px ise lütfen ilk nottaki anlatılanları uygulamayın . Aksi taktirde sorumluluğu tamamıyla kullanıcıya aittir. Anlatımın , uploadların , çekimlerin ve uygulamalı gösterimin bana ait olduğunu belirtmek isterim. Bir teşekkür çok görülmez umarım diyerek sözümü bitiriyorum. Herkeze iyi forumlar. ziiNc / Kadir K.
 7. ziiNc

  PBOT v1.0!

  teşekkürler
 8. buna göre , 34(dec:52) animasyon stununu skill cooldown stununu bularak değiştirebiliriz , myko serverların kapanmasına sebep olabilecek bi mantık :) üzerinde uğraşılırsa koxp21 e benzer bir durum yaşanabilir :)
 9. bu hata ses aygıtının yüklenemediğini , devreye sokulamadığını belirtir. sana yaratacağı tek sıkıntı exeyi açtığın oturumda ko.exe den ses gelmemesi olacaktır.
 10. hala oyundan atma sorunu var.
 11. ziiNc

  Serseriwarior Vedalaşma...

  kendine iyi bak atakan yolun açık olsun. umuyorumki güzel bir geleceğe sahip olma şansını kaçırmazsın..
 12. ziiNc

  LiensCash [Ödeme Kanıtlı] + Jingling Bot

  "Vues" ler artıyorda € lar artmıyor :D
×
×
 • Yeni Oluştur...