Jump to content

dede1515

Chat Member
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 1. KONU KİLİT SORUN DÜZELDİ KENDİLİĞİNDEN
 2. koxpsuz oyun girişte problem yok koxpu kulandıgımda login ekranında oyundan atıyor
 3. aynı sorun bendede var ama bazı adamlarda yok bunun bi çözümünü bulsanız diyorum kordinat ve ayarlamalarda sıkıntı yok banka ve rpr de sıkıntı yok sadece pot almada sorun yaşıyoruz
 4. xSkip Koxp 16:46 14-3-2016 -> Sunucu bağlantısı beklenmedik şekilde bilgisayarınız tarafından kapatılmış. hatası alıyorum ?
 5. Xskip koxpta potçu rotasını kuruyorum aynı sundriesteki gibi sundiresten tedarik işlemlerini yaparken sıkıntı yok ama pot almaya gittiği zaman iki adım atıyor char öylece bekliyor 5 dk da bir hareket ediyor. Rotayı düzgün ayarladım olmuyor. Acil yardım
 6. 19xx xskip bot rotayi çizdıgım halde potcuya gidecegi zaman kordinatları cok gec gidiyor ve bir 2 kordinattan sonra duruyor yerinde rprde ve satışta bir sıkıntı yok ama potcuda sıkıntı var .
 7. listeden topla dıceksın listeye istediklerini yazıcan bire bir
 8. rotayi cızdıgım halde potcuya gidecegi zaman kordinatları cok gec gidiyor ve bir 2 kordinattan sonra duruyor yerinde rprde ve satışta bir sıkıntı yok ama potcuda sıkıntı var .
 9. rotayi cızdıgım halde potcuya gidecegi zaman kordinatları cok gec gidiyor ve bir 2 kordinattan sonra duruyor yerinde rprde ve satışta bir sıkıntı yok ama potcuda sıkıntı var .
×
×
 • Create New...