Jump to content
 • Kaydol

dede1515

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  17
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. dede1515

  XSkipKoxp Çekilişi

  KAtıldım teşşekürler
 2. dede1515

  xskip koxp oyundan atıyor

  KONU KİLİT SORUN DÜZELDİ KENDİLİĞİNDEN
 3. koxpsuz oyun girişte problem yok koxpu kulandıgımda login ekranında oyundan atıyor
 4. aynı sorun bendede var ama bazı adamlarda yok bunun bi çözümünü bulsanız diyorum kordinat ve ayarlamalarda sıkıntı yok banka ve rpr de sıkıntı yok sadece pot almada sorun yaşıyoruz
 5. daha beklıcezmi bilgi veriniz
 6. hadi bakalım bekleyelim
 7. xSkip Koxp 16:46 14-3-2016 -> Sunucu bağlantısı beklenmedik şekilde bilgisayarınız tarafından kapatılmış. hatası alıyorum ?
 8. dede1515

  XSKIP-Anti-Dote 19xx Koxp

  Xskip koxpta potçu rotasını kuruyorum aynı sundriesteki gibi sundiresten tedarik işlemlerini yaparken sıkıntı yok ama pot almaya gittiği zaman iki adım atıyor char öylece bekliyor 5 dk da bir hareket ediyor. Rotayı düzgün ayarladım olmuyor. Acil yardım
 9. dede1515

  Sorunlar ve Çözümleri [ Tek Konu Altında ]

  19xx xskip bot rotayi çizdıgım halde potcuya gidecegi zaman kordinatları cok gec gidiyor ve bir 2 kordinattan sonra duruyor yerinde rprde ve satışta bir sıkıntı yok ama potcuda sıkıntı var .
 10. dede1515

  Xskip koxp gitti

  listeden topla dıceksın listeye istediklerini yazıcan bire bir
 11. dede1515

  Xskip koxp gitti

  rotayi cızdıgım halde potcuya gidecegi zaman kordinatları cok gec gidiyor ve bir 2 kordinattan sonra duruyor yerinde rprde ve satışta bir sıkıntı yok ama potcuda sıkıntı var .
 12. işe yarayacak bişy.
 13. rotayi cızdıgım halde potcuya gidecegi zaman kordinatları cok gec gidiyor ve bir 2 kordinattan sonra duruyor yerinde rprde ve satışta bir sıkıntı yok ama potcuda sıkıntı var .
×
×
 • Yeni Oluştur...