Jump to content
 • Kaydol

cheza

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  23
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. cheza

  /moviemode

  Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya açmış bulunmaktayım. Oynamış olduğumuz bir online oyun var. İhtiyacım olan şey birçok kişinin bildiği eski usa da çalışan bir kod "/MovieMode" (gm kamerası) öncelikle sorum şudur arkadaşlar bunu yapabilmem için packet sender'mı yoksa bir tbl yemi ihtiyacım var. Bir çok kişinin bildiği üzere eski koxp vb. programlar aracılığı ile istediğim şey yapılıyordu. Örnek olarak aşağıdaki videodaki kamera açısı gibi https://www.youtube.com/watch?v=-jULKpy5pqM Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
 2. link kırık günceller misiniz ?
 3. cheza

  v9.0.4

  oynamış oldugum svde v9.0.3 çalısıyordu ancak eni gelen v9.0.4 ile oyuna giriş yapamıyorum app crash hatası alıyorum yardım. server orjinal soacs deil..
 4. büyük ihtimal çakma soacs kullanıyordur. yeni gelen 9.0 ile buyuk ihtimal çalısır.
 5. eski versiyonlardan v8.9.5 tavsiye ederim kardeş onunla bir dene sw yi soyleren bende yardımcı olmaya calısıım
 6. cheza

  Kapat hatası alıyorum ...

  aynı soru bendede var v8.9.5 kullanılıyordu. taki dune kadar yinede v8.9.5 i dene bir bende bağlantı hatası veriyor koxp boşuna gidiyor..
 7. cheza

  v8.9.5 hakkında

  Oynamış olduğum serverda 8.9.5 sürümü kullanılıyordu. v8.9.6 ve 8.9.7 sürümleri oyunu açrken app crash hatası veriyor. Şuan 8.9.5 versiyon ile oyuna girmeye calıstıgımda bot login ekranında login olamadan oyundan atıyor.. SV: oldmyko.com
 8. cheza

  Oyunu açarken app crach hatası v8.9.6

  kardeşim wallhack olmadıgı için yeni sürümünü indirdim ancak yeni sürümde oynadıgım swde calısmıyor.. Bilmem anlatabildim mi ?
 9. cheza

  Oyunu açarken app crach hatası v8.9.6

  v8.9.5 de wall hack olmadıgı için indirdim ama v8.9.6 da ise wall hack var oyunu açmıyor..
 10. cheza

  Oyunu açarken app crach hatası v8.9.6

  İşletim sistemi w7 64 bit
 11. Server Oldmyko.net v8.9.5 de giç bir sıkıntı yokken yeni gelen v8.9.6 ile oyunu çalıştır dediğim anda app crach hatası alıyorum. yardımcı olurmusunuz
 12. ticket attım cevap bekliyorum hâlâ

 13. cheza

  soacs koxp çalışmıyor

  peki teşekkür ediyorum. k.gelsin http://devilcrafty.net/files/getdownload/2232-soacs-bot/ botu kendi çabalarımla buldum ^^ ancak bağlanmıyor. bekliyorum yeni sürümü (:
 14. cheza

  soacs koxp çalışmıyor

  peki bu sw için önerebilecegin herhangi bir koxp varmı veya sizin sürümünüzden ?
×
×
 • Yeni Oluştur...