Jump to content

cheza

Chat Member
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 1. Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya açmış bulunmaktayım. Oynamış olduğumuz bir online oyun var. İhtiyacım olan şey birçok kişinin bildiği eski usa da çalışan bir kod "/MovieMode" (gm kamerası) öncelikle sorum şudur arkadaşlar bunu yapabilmem için packet sender'mı yoksa bir tbl yemi ihtiyacım var. Bir çok kişinin bildiği üzere eski koxp vb. programlar aracılığı ile istediğim şey yapılıyordu. Örnek olarak aşağıdaki videodaki kamera açısı gibi https://www.youtube.com/watch?v=-jULKpy5pqM Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
 2. cheza

  v9.0.4

  oynamış oldugum svde v9.0.3 çalısıyordu ancak eni gelen v9.0.4 ile oyuna giriş yapamıyorum app crash hatası alıyorum yardım. server orjinal soacs deil..
 3. büyük ihtimal çakma soacs kullanıyordur. yeni gelen 9.0 ile buyuk ihtimal çalısır.
 4. eski versiyonlardan v8.9.5 tavsiye ederim kardeş onunla bir dene sw yi soyleren bende yardımcı olmaya calısıım
 5. aynı soru bendede var v8.9.5 kullanılıyordu. taki dune kadar yinede v8.9.5 i dene bir bende bağlantı hatası veriyor koxp boşuna gidiyor..
 6. Oynamış olduğum serverda 8.9.5 sürümü kullanılıyordu. v8.9.6 ve 8.9.7 sürümleri oyunu açrken app crash hatası veriyor. Şuan 8.9.5 versiyon ile oyuna girmeye calıstıgımda bot login ekranında login olamadan oyundan atıyor.. SV: oldmyko.com
 7. kardeşim wallhack olmadıgı için yeni sürümünü indirdim ancak yeni sürümde oynadıgım swde calısmıyor.. Bilmem anlatabildim mi ?
 8. v8.9.5 de wall hack olmadıgı için indirdim ama v8.9.6 da ise wall hack var oyunu açmıyor..
 9. Server Oldmyko.net v8.9.5 de giç bir sıkıntı yokken yeni gelen v8.9.6 ile oyunu çalıştır dediğim anda app crach hatası alıyorum. yardımcı olurmusunuz
 10. ticket attım cevap bekliyorum hâlâ

 11. peki teşekkür ediyorum. k.gelsin http://devilcrafty.net/files/getdownload/2232-soacs-bot/ botu kendi çabalarımla buldum ^^ ancak bağlanmıyor. bekliyorum yeni sürümü (:
 12. peki bu sw için önerebilecegin herhangi bir koxp varmı veya sizin sürümünüzden ?
×
×
 • Create New...