Jump to content
 • Kaydol

cgh0gy

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  17
 • Katılım

 • Son ziyaret

cgh0gy Hakkında

 • Doğum Günü 08/06/1991

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

İletişim Yöntemleri

 • Skype
  0zan.cgh

Güncel Profil Ziyaretleri

1230 profil görüntüleme
 1. cgh0gy

  XSkip Koxp Archer DC problemi

  Güncel.
 2. Arkadaşlar merhaba; Botu 10 gündür kullanıyorum, atak yaptırmadığım charlar (maden ve pazar) 7/24 online. Atak yaptırdığım priest 200-300 dk online kalabiliyor ama sorun okçuda, okçu maalesef 60dk yı geçemiyor. Her yolu denedim tek tek yazacağım sorun genel mi yoksa sadece bende mi problem var bunu öğrenmeye çalışıyorum; 1. Ayar şekli (her şeyi minimize ettim) Genel sekmesinde ki tüm özellikler kapalı (Otoloot, wh, sh, oto pot, oto minor vs.) Sadece dc olunca ve ölünce alarm çal açık. Atak sekmesinde atak mesafesi 50 Atak hızı: 2000 Atak yaparken genie aç işaretli (wolf, pot, mana genie'de) Merkez al deyip atak başlatıyorum ve yine dc alıyorum. Bu ayarlarda oto mob ve sadece liste ayrı ayrı denenmiştir. Bu ayarlarda atak hızı ve mesafesi ayrı ayrı denenmiştir ve sonuç olumsuz. 2. Ayar şekli (genie'yi disable yaptım) Genel sekmesinde sadece oto pot, dc olunca ölünce alarm açık. Atak range 50 Atak hızı 1500-2000 Atak yaparken genie aç işaretli (genie'de hiç bir şey aktif değil) Merkez al deyip atak başlattım yine dc oluyorum. Bu ayarlarda otomob, sadece liste ayrı ayrı denenmiştir. Bu ayarlarda atak hızı ve mesafesi ayrı ayrı denenmiştir ve sonuç olumsuz. Her iki ayar şeklinde de save CPU açık/kapalı denemeler yapılmıştır. Yine her iki atak şeklinde de tek tek mesafeler, atak hızları denenmiştir. İki atak şeklinde de ne genieden nede bottan lf, sw basılmamakta, bottan lf sh hızı işaretlenmemektedir. İnternet veya bilgisayarım ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum keza diğer charlarımda sorun olmuyor. Aynı şekilde yine bir ihtimal diyerek bugün bilgisayara format atılmış ve tüm güncellemeler yapılmıştır. Son olarak bot yönetici olarak çalıştırılıyor, oyun yönetici olarak kayıt ediliyor. SP3 uyumluluk kapalı/açık denenmiştir ve şuan kapalıdır. Not: Okçu ile dc olmadan kasan arkadaşlar varsa bana botlarının genel ve saldırı kısımlarının resimlerini paylaşmaları gerçekten çok hora geçer.
 3. cgh0gy

  Xskip Koxp'da Kapat hatası (AkraGames)

  Bende kapat yokta dc var yaw :(
 4. cgh0gy

  Yabancı dizi önerileri

  Vikings idare eder? Floki çükünden tavana asar dostum seni :) Dipçik: Lütfen hakaret olarak algılamayınız latife amaçlı yazılmıştır, alınırsanız belirtin sileyim.
 5. cgh0gy

  19xx server client

  Forumda edit client mevcut 4 adet, uygun olanı seçin kullanın kasmaz.
 6. cgh0gy

  Xskip Koxp'da Kapat hatası (AkraGames)

  Geliyor arkadaşlar bir aksilik olmazsa bu gece inşallah bizlerle.
 7. Hala çalışıyor mu arkadaşlar?
 8. Severek kullanıyoruz gayet güzel.
 9. cgh0gy

  Multi Clent Oto kutu kurulum dahil

  Birşey üretin satın ona eyv kimse ağzını açmıyor. Bakın aktay yaptı botu satıyor kimsede kötü bir şey demedi. Lakin ücretsiz olarak paylaşılan bir şeyi satmaya çalışmak nedir? Hangi zihnin ürünüdür acaba merak ediyorum...
 10. Teşekkürler.
×
×
 • Yeni Oluştur...