Jump to content

VEBA

Chat Member
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

VEBA last won the day on December 13 2017

VEBA had the most liked content!

About VEBA

 • Rank
  Üye

İletişim Yöntemleri

 • Skype
  Baasgaan

Recent Profile Visitors

829 profile views
 1. Id pw ekranında oyundan atmasının bir çok sebebi mevcut manuel girişlerde bile sorun yaratıyor. Bir dönem çok fazlaydı bu sorunu çözdüler yönetimi ancak bazen ara ara atıyor. Sana sorun çıkarabilecek şeyleri yazayım sen tek tek kontrol et . 1- Güvenlik duvarı , virüs programı . 2- Chet engine , capslock macro , v.b 3rd dosyalar devilcrafty hariç. 3- Ekran kartı dosyalarının eksikliği , pc laptop mu masaüstü mü ? çift ekran kartı kullanıyorsan eksik setupları olması %99. Bunları deneyıp tekrar söylersen sevinirim. İyi forumlar.
 2. Server bakımda olabilir , internet kaynaklı bir sorunun olabilir ( modem res test ) . Bot ile baştan girmek istediğin .exe dosyasını seçip tekrar dene lütfen şuan bende bir sorun yok deathkodayım. Dipnot : Yetkili değilim bilgimi paylaşıyorum . İyi forumlar.
 3. 1- Çalışıyor 2-Bankaya at ve oto rpr mevcut çalışıyor rota üzerinden ister oto ister manuel kayıtlı. 3-Inventory sağ en alt kısmına basma kağıdını koyup sıralamasını belirliyorsun yukarıdan sağa doğru basıp alttakilere iniyor sırasıyla basmak istediğin tüm itemleri çantana alıyorsun kaç tur basmasını ıstıyorsan mesela çantan komple +1 ve sen bunların hepsini +5 yapmak istiyorsun +1 den 5 e 4 turda geçiyor oraya 4 yazıyorsun ve tüm itemler +5 oluyor yani orana bağlı olarak tabi ki sonra duruyor. 4-Malesef gem kırdıktan sonra tamamını kendın satıyor ve y
 4. OnlineHile de Methe'nin botu var o çalışıyor moruk.
 5. Sexyko botunda sorun var diyebiliyorum ve 2. botumu aldım hala gem düzenini malesef oturtamadım
 6. Hocam hertürlü süreyi denedım hepsinde aynı sorunu verıyor daha önce konu açtım spamdan kapattınız stabil dediniz ancak stabil olan tek şey hata raporu göndermesi lütfen test ediniz KOXP CHAT kısmından da tüm kullanıcılar aynı dertten müzdarip ilgileneceğinizden kuşkum yok ancak lütfen bir göz gezdiriniz. Bir dünya fragment birikti kıramıyoruz buda sorundan bir kesit.
 7. Müdür bot yapıcak halimiz yok botta gem kırarken hata raporu gönder ile karşılaşıyoruz devamlı relog atmak zorunda kalıyoruz bi hata verdımı baştan çarları sokmakla uğraşıyoruz . Sırf uğraşmamak için yani teşekkür ettim yine de sana iyi oyunlar , iyi forumlar.
 8. Sorun botta değil acme de müdür düzeltildi şuan
 9. Dostum çok teşekkür ederim mükemmel paylaşım paket kodlarını genel de kimse paylaşmaz faydalı oldu oldukça senden küçük bir ricam daha var acaba bana aynısını gem için olanınında kodunu atabilir misin mümkünse?
 10. Merhaba , Wall hack ACME V2 botunuz da şuan da çalışmamakta all chatten yazı yazınca mor ancak kullanım da çalışmıyor wh . Diğer bir sorun ise gem kırarken devamlı olarak hata raporu gönderme ile karşı karşıya kalıyorum . Bazen 2 tur kırıyorum bazen ilk turun başında atıyor . Gerekeni yaparsanız çok sevinirim. @DevilCraft
×
×
 • Create New...