Jump to content

OnayEmir

Chat Member
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 1. @[member="DEVILCRAFT"] @[member="aktay28"] hocam botta oto rpr sıkıntısı var npcler arasında durmadan gıdıp gelıyor char.
 2. hocam aynı sorun bende var ve bir türlü aşamadım sorunu @[member="DEVILCRAFT"] @[member="aktay28"] tw ile yardımcı olabilir misiniz acaba ?
 3. eve arkadaşlar multili bot aldıgımdan dolayı 4 gunluk speedybot u mu satıyorum steamko chyper serverinde oyun içi vericem ilgilenen arkadaşlar yorumun altına veya özelden yazabilirler.
 4. kontol edeyim hocam bi tekrardan kontrol ettim hocam şimdi normal görünüyor.
 5. garip birşey yani çözemedim o sorun degil de yarın bot biter boşboş kalırız.
 6. @[member="DEVILCRAFT"] hocam buda su anda kalan süre http://i.hizliresim.com/v5XVV4.jpg aldıgım tarıhle bir kıyaslayın fark ortaya cıkıyor.
 7. @[member="DEVILCRAFT"] hocam buyrun aldıgım tarih belli .. http://i.hizliresim.com/Rk1N8R.jpg
 8. hocam 2 gun eklendıyse nasıl 1.5 gunum kalıyor zaten 4 gunum vardı ???
 9. @[member="aktay28"] @[member="DEVILCRAFT"] hocam 2 gun eklendı dedınız ama tam tersı hesabımdan 2 gun dusurulmus bunun sebebı nedır acaba ?
 10. hocam şu sunucunuzu değiştirin artık botu aldım 4 gun kaldı hala kullanamdım bu nedir yaa @[member="aktay28"] skype dende cevap vermıyorsunuz sorunlara böyle değildiniz siz. ne değişti. herkese yardım ederdınız sorunlara cozum bulurdunuz ne degişti.
 11. bgun pek slotlara gıtmemeye çalışın. gecın moradona pazar yapın bugun geceye kadar.
 12. arkadaşlar multi client şuan aktay28 bey tarafından yapım aşamasında önümüzdeki haftalarda multi aktif olacak herhalde. sabırlık olalım @aktay28 yapıyorsa sorunsuz olması için elinden gelen dikkatle yapıyordur. o yuzden sabırlık olup bekleyelım. Cunku speedybot kadar stabıl ve serı bır bot yok suan pıyasada multınınde oyle olmasını ıstıyorsanız bekleyın benım gıbı :D
 13. aynı sorun bendede var giriş yapa tıklanmıyor ara ara
 14. speedy botun ustune bot yok su anda exp bot olsun kole bot olsun kobot olsun. stok kaptırıyorsanız tek sıkıntı sizdedir. speedy nın tek eksıgı multiydi @aktay28 onuda çözmek üzere :D ben bizzat kole de kullanıyorum preli charımı özellikle speedy den kullanıyorum ve bizzat daha seri :D
×
×
 • Create New...