Jump to content

burock5

Chat Member
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. Monster stone yüzünden çar sabaha doğru üstü dolu olduğundan madene gidip 1 kazma vurup geliyor ,ms çöpe atma seçenegi ekler misiniz? Ayrıca üzerinde 2 boşluk kalana kadar maden yapıyor,2 boşluk kalınca town atıyor rpr gidiyor onu değiştirip üzeri full olması durumunda rpr gitsin diye ayarlasanız iyi olur
 2. sana burda ne kadar çıkarıyorsun diye soran oldu mu ? ayrıca benim konumda bu yazdığının alakası ne? kafadan problemin mi var ? aç ayrı konu orda anlat ne kazanıyosun ne yapıyorsun kimseyi ilgilendirmez kimin ne sattığı da seni ilgilendirmez.
 3. halen güncel para verip almak istemiyorum çalışıyormu çalışmıyormu bakmam lazım :D
 4. ben söylemiştim camentanın dolandırıcı potansiyelde olduğunu.
 5. güncel arkadaşlar.+7 shard verecem direk olarak 15 günlük key karşılığı
 6. son bir güncelliyorum .10 günlük felan hesap da olur arkadaşlar acele lazım
 7. günceldir arkadaşlar ciddi satıcılar pm atsın .
 8. günceldir acele lazım koxpum bitiyor :) anlaşırız yeterki şu hesap var elimde şukadar günü var veya 15 günlük yeni key alayım kaç gb veriyorsun tarzında mesaj atın.
 9. güncel beyler elinizde hesap veya key olsun çekinmeyin pm atın anlaşırız
 10. başlıktaki gibi arkadaşlar gb veya kc 15 günlük key olabilir ya da hesap olabilir 15 14 günlük vs. pm atın Not: key veya hesabı almadan gb vermiyorum.İsteyene referans verebilirim .Gerekirse fazlasını veririm ama başım ağrısın istemiyorum. +7 shard vereceğim 15 günlük key karşılıgında.
 11. kardeşim doğru düzgün bilgi yok oraclede çalışıyormu multi sorunsuz ? ayrıca 1 çarı oyuna soktuğumuzda gm kontrol ettiği sırada,o çardan diğer karakterlerimi tespit edebilir mi bunu önlemek için herhangi bir proxy sistemi veya bypass sisteminiz var mı yoksa Allaha emanet procces hunterle açmış gibi gm direk bulabiliyormu acele cevap verin dünden beri bekliyorum ilgilenen yok.
×
×
 • Create New...