Jump to content

kadir75

Chat Member
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

About kadir75

 • Rank
  Member

İletişim Yöntemleri

 • Skype
  zaqoR_

Recent Profile Visitors

601 profile views
 1. cheat detected hatası 2. CLienti açarken cheat detected hatası veriyor, knightzone oynuyorum dün böyle birşey söylemiyordu şimdi çıktı. @DEVILCRAFT
 2. Gece 5 'den beri sizi bekliyorum yeter be ! Aldığım şeyi kullanamıyorum sayenizde! Yeter biraz ilgilenin ya biraz. Skype'ye bakmak yok buraya bakmak yok sonteklife bakmak yok. @DEVILCRAFT
 3. Nerde ilk başladığınız zamanlar.. Anında yardımcı oluyordunuz şimdi saatlerce keyif bekliyoruz. Sanırım yanlışı biz yapıyoruz.
 4. @aktay28 birisi yardımcı olsun artık. ne skype ne buradan ne sontekliften yardım eden yok.
 5. Key yada Kullanıcı Adı Yanlış diyor Merhaba, uzun yıllardır kullanıyorum ilk kez böyle birşeyle karşılaşıyorum. Hesabımda gün kalmamış key yüklüyorum ama bu hatayı alıyorum. @DEVILCRAFT
 6. dostum bi koxpun linkini ata bilirmisin

 7. Bana atabilir misin? Skypeden de ekledim de bakmadın daha hacı Bide Maxi-ko çalışıyor mu bilen var mı?
 8. Steam koxptan umudu kesin. İşlerine geldiği gibi cevap atiyorlar zaten. Olmaz o koxp güncelleme düzgün yapmıyorlar bile.
 9. Geçen hafta koxpu güncelleyemediğiniz için 4-5 günlük ara verilmişti. VE bu süreçte giden günler halen geri verilmemiş şaka gibi? Premium vs süremiz zaten sayenizde gidiyor birde üstüne kendi hatanız olan kendi sisteminizden ekleme yapmiyorsunuz?
 10. @adamin5454 problem çözülmedi o eski hacim. Halen çözücekler göya bekliyoruz..
 11. @DEVILCRAFT artık ilgilenir misiniz? PRemiumlarımızda boşa gidiyor herşey boşa giidiyor..
 12. Bekliyoruz.. Halen düzelme yok aynı sorun bendede var.
 13. Merhaba, hep böyle oluyor güncelleme gelirken giden süre iade edilmiyor, bende kaç aydır kullanmıyordum dün başlayayım dedim 18 saatim gitmiş örnek verirsek. Bazı arkadaşlarımızın günleri gitmiş tabi. Ama bunlarla ilgilenilip verilen sözlerin tutulması gerekiyor rica ediyorum..
 14. Ben bir kaç aydır kullanmıyordum, yeniden girdim oyuna bakmadan direk sizden KEY aldım fakat boşa aldım sanırsam. Giriyorum DC giriyorum DC ve gördüğüm kadarıyla gündende gidiyormuş. Verdiğimiz para boşuna mı gidiyor yani? Güncelleme geldiğinde + Gün vericekler mi bu milllete.
×
×
 • Create New...