Jump to content

ByKAYA

Chat Member
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ByKAYA last won the day on December 31 2015

ByKAYA had the most liked content!

About ByKAYA

 • Rank
  Member
 • Birthday 02/27/1993

İletişim Yöntemleri

 • Skype
  ramazann68

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

917 profile views
 1. hocam bu koxp hangi pwp lerde calısıyor forumda bulamadım bir bilgin varmı

 2. Link Patlamış Beyler Yeniledim Bayağıdır Bakmıyordum Kusura Bakmayın
 3. Acme de Hata kod 1 . Gelişmiş hata kodu 267 Sonrada -- Openprocess faild  Hatası alıyorum çözemedim yardım edermisiniz ?

 4. dostum 1 haftadır onunla ugraşıyorum fakat çalışan hiç server bulamadım C.e. ile bayagı server gezdim çoğunda fix eski bir yöntemdir item çekmek mantık şu serverda npc den item çekmeyi tamamen kapatmışlar sadece sundiresde olan itemleri çekiyorsun değiştirerek ama çektiğin itemde sundurieste kaç fiyatından satılıyorsa o fiyattan çekiyor yani anlayacağın sadece görsellik olarak değişim sağlanıyor bulursan bi yöntem bilgi paylaşımına girebilirz ben suanlık bu kadar ilerleye bildim :)
 5. 19xx Bütün serverlara göre ayarlanmış hafifletilmiş object ve fx dosyası Kullanımı : Clientin içerisindeki Object ve Fx dosyasını silip rar'dan çıkardığınızı atın ve oyuna girin bu kadar İndirme Linki : TIKLA İNDİR Rar Pas : ByKAYA (Büyük Küçük Harf Duyarlıdır ) Edit DevilCraft : Options ayarlarınızı da bu şekil ayarlayın.
 6. Kullanmak Zorunda Değilsin Objectin amacıda o zaten merdivenler bile olmaması sen mevzuyu anlamadın sanırım hocam
 7. 1299 Serverların hepsinde çalışır Sadece Delos düzenlenmiştir Diğer Zone 'lere Dokunulmamıştır Tamamen Kendi Yapımım Özgürce kullanabilirsiniz Video : https://www.youtube.com/watch?v=JdyAriNm9go İndirme Linki : https://yadi.sk/d/0j2lMSDFcYBvS Rar Pas : ByKAYA (Büyük Küçük Harflere Dikkat Edin )
 8. Çok Sağolasın kardeşim zamanında çok aramıştım bunuda bulamamıştım adam akıllı
 9. Kullanmadın mı ? Kullanamadın mı usta ince ayrıntı orası :D
 10. @DEVILCRAFT Herşey Tamam Fakat Yönetici Olarak Çalıştır Hatası veriyor Bir süre sonrada kapanıyor Çözümü Nedir Acaba ?
 11. eski sürüme dönmeye çalıştım bende fakat eski sürümle açtığımda direk oyun donup kalıyor suan ne yapacam bilmiyorum yani EDİT : Pc Bi Res Çaktım skıntı Yok 6.0.7 Devam :D
 12. Şu durumda sistemi geri almak en doğru şey gibi gözüküyor ayrıca oyuncu bi adam bana göre çıkan işletim sistemini hemen yüklememeli bırakın bi 4-5 ay geçsin sistemin eksikleri tamam olsun sonra yükle :D
 13. Aynı problem bendede var hocam pc basından ayrılamıyorum valla 6.0.8 güncellemesinden sonra böyle oldu
×
×
 • Create New...