Jump to content
 • Kaydol

Derek

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  22
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. Derek

  Oyundan atma sunucu sorunu

  ++ , hata devam ediyor.
 2. Derek

  XSKIP-Anti-Dote 19xx Koxp

  Üyeliğin varsa koxp'u açıp key yükleme bölümünden kullanıcı adını ve aldığın keyi yazarak yükleyebilirsin. Üyeliğin yoksa önce koxpu açıp kayıt olman gerekiyor , kayıt olduktan sonra ilk yazdiğim cümledeki işlemi uygulayın.
 3. Derek

  19xx CPU Sorunu

  Selamlar , 19xx xskip bot aşırı CPU tüketiyor. Skype üzerinden iletişime geçtim adminler afk galiba. Çözümü bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Tek client kullanıyorum.
 4. Derek

  xSkip Bot

  Umarım bir sonraki güncellemede çalışma yapılır :)
 5. Derek

  xSkip Güncellemesi Hakkında

  Hocam xskip'e güncelleme geldi oyuna giremiyoruz aktay hemen yeni sürüm getirsin diyorsunuz koxp'a da Onlinehile' de xskip'in yapımcılarından birinin attığı yorum. Kısaca koxpta şuan problem yok engellendiği falan da yok sorunsuz giriş yapıyoruz. Ama olurda koxp ile ilgili bir çalışma yapılırsa ancak xskip güncellemeleri bittikten tamamlandıktan sonra , aktay koxp u güncellemek için çalışma yapabilir diye düşünüyorum. Üstteki yorumu dikkate alırsak , hergün güncelleme mi getirecek koxp a ? :D
 6. Derek

  xskip koxp süreklikapat veriyor.

  Genel bir sorun dostum , çözülmesini bekliyoruz bizde senlik birşey değil. İstersen devilcraft'a özel mesaj atıp bot id'ni yazıp süreni dondurabilirsin..
 7. Derek

  Xskip(Oracle)kapat hatası

  19xx botta herkesin aldığı bir hata bu. Kısa süre içerisinde düzeleceğine inanıyoruz :)
 8. Dostum , öncelikle sen koxpunu yap. Ölç , biç , tart. Tüm fonksiyonların çalışıp çalışmadığını kontrol et ve yeni güncellemeler geldiği zaman gece gündüz uğraşıp çalışır duruma getirebileceğine emin ol. Ondan sonra bu işe giriş bence. Dışarıdan bakınca Aktay ve Devil'in yaptığı iş çok kolay gözükebilir yada kazandıkları para gözünüze batabilir ama okadar basit değil bu işler haberin olsun istedim :) @aktay28 @DEVILCRAFT
 9. Soacs bot , Soacs güvenlik sistemi olan tüm swlerde çalışıyor diye biliyoruz. Yinede yetkililerden cevap bekleyin
 10. Derek

  koxp frienzkoda çalışıyormu

  Soacs bot , Soacslı tüm sistemlerde çalışır.
 11. Derek

  Sorunlar ve Çözümleri [ Tek Konu Altında ]

  Aynı sorun bendede var , yani genel olarak herkesde mevcut herhalde böyle bir sorun. Maradonda 700 800 Dakikaya kadar online kalabiliyorum fakat CZ ye bfye yada başka bir yere geçtğim zaman belli aralıklarla bazende peş peşe çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Umarım kısa sürede hallolur :)
 12. Derek

  XSKIP-Anti-Dote 19xx Koxp

  Bazen 1 saat arayla bazen 10 dakika arayla koxp kapat hatası veriyor. Daha doğrusu direk client çalışmayı durdurdu diyor. Eski versiyon ve yeni versiyon için de geçerli bu , direk koxpla girmeyi yada oyuna normal şartlarla girdikten sonra koxpu oyuna bağlamayı denedim. 2 Yöntemdede aynı sıkıntı var , belli bir süresi yok dediğim gibi bazen 300 400 dakika sorunsuz oynuyorum bazende arka arkaya kapat hatası veriyor , umarım birdahaki güncellemede tamamen halledebilirsiniz problemi :ph34r:
 13. Derek

  19xx Bot Hakkında Açıklama

  Sen maden için alıyorsun bir diğeri yarım el TBL yapmak minor cdsini düşürmek için alıyor , herkesin kullanış amacı farklı. Böyle birşeyin söz konusu bile olmayacağını düşünüyorum :)
×
×
 • Yeni Oluştur...