Jump to content
 • Kaydol

4Camenta

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  47
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

4Camenta last won the day on Ocak 11 2017

4Camenta had the most liked content!

4Camenta Hakkında

Güncel Profil Ziyaretleri

772 profil görüntüleme
 1. 4Camenta

  Acme proxy satilir

  malum proxy derken 20 gündür kesintisiz kullandığım aktif proxyden bahsediyordum. senin proxynin adı ne ?
 2. 4Camenta

  Acme proxy satilir

  buda senin demenle malum proxy gibi ban yiyormu kardeş 3 5 günde ?
 3. Bu hataya bir çözüm bulunmalı. otologin açık olsada bu hatayı verince oto login tamam demiyor hataya ve öyle kalıyor oyun. yeniden başlamıyorda devamda etmiyor kapanıyor kalıyor.
 4. Arkadaşlar yaklaşık 4aydır yurt dışındaydım. Döndüm ve işlere kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Ben yokken 20xx serverlar başlamış ve koxp biraz değişmiş. Yarın açılcak akragameste bağlamayı düşünüyorum. Pc'em sağlam. 2 farklı koxp gördüm 150 tl ve 30 tl. Sanırım farkı 1 tanesinin maksiumum 2 diğerininde sınırsız char açması ve oto loginli olması. Sorularım şöyle: 1-) ben giderken oto loginli koxp stabil değildi. Ötekisini alıp kullanmak daha mantıklıydı. Stabilleştirildimi ? Hala sürekli dc oluyormu charlar? 2-) windows 10 a geçtim. win 7 mi daha iyi yoksa win10 mu daha iyi koxp için? 3-) 1 makinadan maksimum 4 char açabiliyorduk bazı serverlarda ise 3. (aslında sınırsız char acıyoruzda ip yakalanmasından bahsediyorum ) hala ip yakalanması varmı?. 4-) botta proxy varmı ? sorunsuz çalışıyor mu ? çalışıyorsa 10 proxy alsam 10 charı 1 pcden soksam ipden yakalanırmıyım ? ( uskoda yakalanmıyoruz fakat pvpleri çözemedim bu konuda ) 5-) maden hala stabil mi ? Devilin koxpu efsaneydi gerçekten bu konuda. Zaten piyasadada tekdi. hala eskisi gibi popülermi ? Sorular biraz uzun oldu okuyup cevaplayabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler herkese
 5. 4Camenta

  akragames de çalışırmı

  dostum golden mattocklu char günlük ortalama kac gblik item kasıyor acaba ?
 6. 4Camenta

  Durmadan dc

  kardeşim yanlıs anlamada tek char açsak multi almayız yani , ama sorun 19xx de değil otologinde. otologinsiz giriyorum 1500 dakika gördüm bugün 9 clientın 3ünde . kalan 6 sıda internetin yavaşlığınadan dc veriyorlar ona rağmen onlarada 500 600 görüyorum. Oto loginle ilgili bir sıkıntı var onu çözmen lazım @[member="DEVILCRAFT"]
 7. 4Camenta

  Xskip auto login kullananlar memnunmu?

  stabil değil oto login 4 ayrı pcde 16 charla 2 farklı serverda denendi , win 7 64 bit ve win8.1 pro sistemlerde denendi. sonuç aynı otologinle maks 30 40 dakika oyunda kalabilirsin. oto loginsiz şuan 1700 dakikayı gördüm 9 client açık. oto loginde bir problem var şuan hala düzeltilmiş değil . 40 dakikada 1 dc olup oyuna tekrar giriyor bazen yanıt vermiyor hatası veriyor ozamanda char oyundan düşmediği için oyuna giremiyor. yani şuan için gereksiz ama sistem çok güzel düzeltilirse efsane olur.
 8. @[member="DEVILCRAFT"] 3 ayrı kişi tarafından farklı sistemlerle ve aynı sistemlerle denenmiştir. Bunun için konu açıyorum . D.N. : Alemkodaki dc problemini biliyorum 2 , 3 saatlik zaman dilimlerinde alemkoda ve oraclegamerda denenmiştir. Oto loginli koxpu kullanıyorum oto login açıkken 15 20 maksiumum 30 40 dakikada bir dc alıyorum. Oto loginli koxpla oto login açmadan şuan 200. dakikamı görüyorum . Evde 4 ayrı pcem de yaklaşık 20 oyun açık. Bu sorunu oraclegamer ve alem ko olmak üzere iki serverdada alıyorum. Dcler genellikle direkt oyun atarak veya yanıt vermiyor olarak sisteme yansıyor. Not -> 7.2.0 sürümüyle denedim. 3 Farklı arkadaş , win 7 ve win 8.1 pro sistemlerinde 7 farklı pc ile denedik. Yani bir tez değil bir kanıt olarak sunuyoruz lütfen sizde kontrol sağlayanız. Amacım sadece daha iyiye yardımcı olmaktır yanlış anlaşılmak istemiyorum. İyi akşamlar.
 9. Merhaba 2 konuyla forumu kirletmemek için tek konuda sormak istedim. Ilk sorum , alemkoda ve oraclede maden yapıyorum edit clientlar ile. Oraclede 1500 2000 dakikayı görmeme ragmen alemkoda 20 30 50 maks 100 dakika sonra charlarım dc oluyor . Bu clientlamı alakalı yoksa serverlarımı benim gibi bu sorunu yaşayanlar varmış forumda çözümü varmıdır ? Extra olarak oto login xskip kospa yanıt vermiyorsa tekrar gir ekleyebilirseniz çok sevinirim. Dc olması dışında bazen client yanıt vermiyor diyor o zaman oto login aktif olmuyor. @[member="DEVILCRAFT"] Ikıncı sorum pc sistemiyle alakalı. 8 ram 4 ekran kartı uçak gibi bi pcem var. Steamkoda save cpusuz edit clientsız 15 char açabiliyor. Xskipin çok cpu yediğini biliyorum zaten edit client kullanıyorum. Soruma gelince , CPU kapasitesini nasıl arttırabilirim ? Pc deki hangi parçalar veya sistemler CPU kapasitesini etkiliyor. Yani şuan 5 oyunda %100 olan cpumu naparsam 5 Oyunda %80 görürüm (Save cpu edit client dışında). Extra olarak pcye 8 gb ram daha sipariş ettim bunun CPU ya faydası olurmu. Düzgünce yorumlayabilcek varsa çok sevinirim. Iyi farmlar , iyi forumlar.
 10. o şekil olmasına rağmen hata devam ediyorum 15 gündür kullanıyorum kospu böyle hata almamıştım hiç
 11. bu hatay alıyorum sebebi nedir acaba . @[member="DEVILCRAFT"] @[member="aktay28"]
 12. böyle anlamsız bir yorum yapıcagına bir açıklama yapsan ?
 13. @[member="devilcrafty"] , @[member="aktay28"] şu sorunu çözücekmisiniz ? veya bir açıklamada bulunucakmısınız artık ?
 14. 4Camenta

  xskip botta party baskanı takip çalışmıyor

  kardeşim multiyi nasıl soktun chara ? bende oyunun adı değişmiyor multi sokamadım bir türlü
×
×
 • Yeni Oluştur...