Jump to content

dewilswale

Chat Member
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

About dewilswale

 • Rank
  Kalıcı Üye

Recent Profile Visitors

577 profile views
 1. Üyelik kullanımda hatası veriyor.Başka ağ aygıtı bağlıda değil.Bakabilir misin?
 2. Düzeltilecek mi usta? Ne zamandır girilmiyor.
 3. devilcrafty üyeliği ile giriş yaptıktan sonra başka bir üyelik alma yerinden aldığın ikinci üyeliğinle giriş yapıyorsun.Daha sonra yukarıda programı kullanmak için devilcrafty yazıyor, yanında da başka bir giriş tuşu varmış.Ona tıklaman gerekiyor.Ben sonradan farkettim onu.
 4. Çok uğraştım ama olmadı.Cmd dosyasının açılıp hemen kapanma sorununu bile çözmüştüm(elemanın kendi sitesinde driver singing programı ile).Hide işlemini paket işlemi eksik diyerek gerçekleştirmiyor.Ki ben paketi de kurdum(kısayolunu hatırlamıyorum hidecon -p falandı herhalde)Neyse yapacak bir şey yok ya 32 bit sistem kuracaz ya da hile yapmayacaz. İngilizce bilenler için elemanın kendi sitesinde açıklamaları falan var.Deneyin belki siz yaparsınız. http://fyyre.ivory-tower.de/
 5. Her server da çalışmıyor herhalde ya da ben beceremedim benim serverda.
 6. Loginden sonra epey süre bekledim ama gelmedi koxp ekranı Düzenleme:Çalıştırmayı başardım.Fakat, karakteri yüklemek için loada tıkladığım da oyunu ve programı kapatıyor.Bazı butonlara basınca da aynısını yapıyor.Sistemim 64bit olduğu için mi acaba?
 7. Cidden beyler rogue tbl olan varsa verebilir mi? Sistem 64 bit olduğu için c.e de yapamıyorum.
×
×
 • Create New...