Jump to content

kusmukadam

Chat Member
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About kusmukadam

 • Rank
  Kalıcı Üye
 1. tesekkurler paylasım icin umarım ise yarar deniycem koxp gelince
 2. Arkadaşlar dün geceden beri sorunsuz sekilde oyundaydım bugün saat 17:00 civarlarında 3 charım dc yemis 2 charım hala oyundaydı fakat simdi eve geldim charları oyundan cıkarıp hepsini tek tek sokayım dedim ilk charı soktuktan sonra diger charı sokmak üzere bota giris yaptıgımda ekrana http://i.hizliresim.com/0nPqNL.png bu hata geldi ve suan tek chardan fazla char sokamıyorum. konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi ?
 3. bot sıkıntısız calısıyor suan alemkoda. eskisinden tek farkı multi olmaması acaba 2 char acmak icin bi yöntem gelistirilebilir mi ? öyle 5-10 tane char acmasakta en azından bi charla maden yaparken digeriyle de pazar yapma imkanımız olur mümkün müdür böyel bi sey ?
 4. alemkoya patch geldi id-sifre yazınca oyundan atıyor direk
 5. alemkoda sorunsuz calısıyor ve satın almak istiyorum
 6. an itibariyle süre bitti alemkoda 5 adet yeni premium + mattock cekilmiş char hurdalıga park edildi hüzün keder acı :(
 7. @apotakar59 ben 5 char ile maden yapıyorum suan bende bi sıkıntı yok
 8. aktay28 yaptıgı son acıklamada günleriniz gitmeyecek demisti fakat hala süre gitmeye devam ediyor. bot satıştan kaldırıldı fakat alemkoda calısıyor ve 5 chara daha yeni pre+mattock cekmistim en azından calısan serverlar icin key satışı yapılamaz mı ?
 9. alemkoda hala calısıyor mu acaba ? bilgisi olan var mı ?
 10. günleriniz gitmeyecek yazıyor fakat saat olarak azalma mevcut calısan bazı serverlar ve cekilmis olan premium + mattocklar var 5 chardan kazı yapıyorum lütfen bi cözümünü bulun
 11. koxpun erisimi kapanmaz degil mi? ona göre bugün yeni key alıcam cünkü alemkoda sorunsuz bir sekilde calısıyor.
×
×
 • Create New...