Jump to content

eargasm

Chat Member
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

About eargasm

 • Rank
  Üye

İletişim Yöntemleri

 • Skype
  changevar

Recent Profile Visitors

631 profile views
 1. koxp21 i çalıştırtırdığımız yöntem ile artık çalıştırılamıyor. Suspend programını soacs yakalıyor. Çalıştırırım diyorsan bilemem tabi.
 2. hoşgeldin can ;) forum bu ara çok aktif maşaallah
 3. güzel konu, geliştirmeye yardımcı olabiliriz. yazılanları okudum ve birkaç yanlış bildiğiniz şeyi düzeltmek istiyorum. 1299 koxp bir üyelik ile tek pc den değil aynı modemden bağlanılır ise 8 pc den girilebiliyor. 3 ev arkadaşım ile birlikte aynı üyelikle giriş yapabiliyoruz. Kutuları uzaktan toplama olayı bildiğim kadarıyla yapılamıyor bunun yerine kutuya ışınlan seçeneği gayet stabil çalışıyor.
 4. yetkili ağızdan da bir cevap bekliyorum. saygılarımla
 5. güncel soacs ile korunan 1299 serverlarda işletebilir miyiz bunu?
 6. S.a. zamanının değerli olduğunun farkındayım hemen konuya giriyorum. Frienzko da ban yedim (soacs server 1299) koxpunuzu satın almıştım bi şekilde banlandım. Banlanan pc den diğer accountlarıma giriş yapmayı denediğimde onlara da giremediğimi farkettim. Başka accountlara giriş yapabileceğim bir yöntem yada sattığınız bir ürün var mı bu konuyla ilgili?
 7. @devilcrafty bu login hatasıyla ilgili bir açıklama yapar mısın müsaitsen hocam
 8. Çok isterim, tam ihtiyacım olan şey o. Özelden yada ayrı bir post açarak benimle paylaşır mısın? Post açarsan da bana özelden bilgi verirsen gözden kaçırmamış olurum. Teşekkürler şimdiden kardeşim.
 9. http://hizliresimyukle.com/image/WGBBu resimdeki hatayı alıyorum üyelik girişi yapmaya çalıştığımda. Tech bot için de aynı şey geçerli. Çözüm nedir?
 10. Şuan güncel soacsta eski makroların bazı sevdiğim özelliklerini kullanmak istiyorum mümkümse ( örneğin: hp ve mp % sini ayarlardım ve uygun slota potları yerleştirerek hp ve mp düşüşü algıladığında otomatik basardı. Yani tam makro gibi değil de az da olsa bi alışveriş oluyordu makro ile oyun arasında. o tarz birşey arıyorum) Hali hazırda bu mantıkla çalışan makro yada herhangi bir hile var mı?
 11. Teşekkür ederim. Bahsettiğiniz konulara bir göz atıcam. Hayırlı günler dilerim.
 12. şuan çalışıyor mu deneyen var mı? Üyelik kısmında project hatası alıyorum hala
 13. Öncelikle selamun aleykum. Hiç uzatmadan konuya giricem. 1299 soacs serverlarda oyuna girdiğimde altta "KnightOnline.exe" yazması gereken yerde hiçbirşey yazmıyor tamamen boşluk gözüküyor. Elimde ki birkaç makroyu injecte edebilmem içinse orda yazan başlığı mutlaka bilmem gerekiyor ama ben orda ki başlığı öğrenemediğim için hileleri injecte edemiyorum. Titlechanger felan uğraştım biraz ama başarılı olamadım. Sizler için çok basit bile olsa bu sorunu nasıl aşıcağımı bana lütfen izah ederek açıklar mısınız güzel insanlar. Elleriniz dert görmesin, aklınız sizi yarı yolda bırakmasın çok seviniyoru
 14. vay belçika ha :D Paylaşımlarının devamını da bekliyorum kolay gelsin
 15. Eline sağlık çok baymıştı. Teşekkürler
×
×
 • Create New...