Jump to content
 • Kaydol

alpersengur

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  17
 • Katılım

 • Son ziyaret

alpersengur Hakkında

Güncel Profil Ziyaretleri

713 profil görüntüleme
 1. alpersengur

  OYUNA GİRDİĞİM GİBİ ATMA SORUNU

  mesela giriyorsun 4 çar açıyorsun 10 dakika içinde 4 çarda düşüyor
 2. alpersengur

  19xx xskıp koxp

  Oyunu acıyorum koxp kapalıyor. Bunu nasıl çözeceğiz?
 3. @[member="kartal67"] kardeş sen anlamak istemiyorsun veya insanlar anlatamıyor. Ramle alakalı olabilir ama bu botun stabil olmadığını gösterir. Önceden böyle birşey yoktu. Peki biz sana bunu anlatabiliyor muyuz?
 4. O 25.000 ram kullanımlı exe'ler windows 8 de oluyor. w7 de bu olmuyor. Ram ile alakalı olabilir muhakak ama 4 çar da bile böyle bir sorun oluyor benim 4 çarda ram kullanımım %10-%20 arasında oluyor belki daha azdır. Yani bu olay paket yollamayla alakalı diye düşünüyorum. Yani mesela 8 çarda bu problem varken 4 çarda bu problemi çok çok nadir görüyorum. DC konusunda paket yollarken dc oldugunu düşünüyorum. Bununla kesinlikle ilgilenilmesi gerek. Birde önceden botu ve oyunu gizle diyince olurdu, şimdi 1 tane ko açıkta kalıyor.
 5. 5 çar olunca dc sorunu filan da olmuyor galiba, tek tek denemeye başladım. 6-7 yi denicem bakalım. 8 açınca direk 10 dakikada bir dc yiyor. Cpu %40 Ram %50 filan olmasına rağmen. win 7 prof da var win 7 ult da var onla alakalı değil yani.
 6. Kesinlikle ilgilenilmesi gereken bir konu bu.
 7. alpersengur

  Dc sorunu

 8. bu olayı bir türlü çözemedim var mı senin yaptıgın birşey? Bu arada ramla alakalı birşey yok %50 benim.
 9. hiç alakası yok. Bende aylardır bu sorundan şikayetçiyim. Mesela 6 çar sokuyorum. 1 çar 30dk sonra dc yiyor 6. çara tekrar girdiğimde koxpta ismim yazmıyor.
 10. Hdd ban yedim. Yardımcı olabilecek var mı? @devilcraft @aktay28
 11. alpersengur

  Client CPU Kullanımını Azaltma

  Dediğini yaptım ama %7 oluyor %8 oluyor bir anda tekrar cpu %100 oluyor. Watchdog %50 harcıyor.
 12. Merhabalar, öncelikle herkese iyi forumlar. Bu client üzerine bir çok konu açıldı. Bunların çoğunu okudum. Bazılarını denedim ama bir sonuç alamadım. En sonunda parayı basıp sağlam bir bilgisayar alacağım fakat o süre içinde bu bilgisayarla açabildiğin en çok çarı açmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok çok sevinirim. Sorunuma geçeyim. Bilgisayarın özellikleri. 4 gb ram-1333 ddr3 1 gb ekran kartı Intel core 2 duo cpu E7200 2.53ghz Windows 7 proffessional kullanıyorum. 1. çarı sokuyorum. Hiç kasma yok. 2. çarı sokuyorum. Hiç kasma yok. CPU Kullanımı %100. Options'un hepsi Low ve minimum düzeyde. 3. çarı sokuyorum. 10-15 dakika sonra oyundan atıyor. Kasma yapıyor. Yardımcı olursanız çok makbule geçer. 7-8 çar sokan var mı acaba? (19xx'lerde) İyi forumlar.
 13. Ölü konuları hortlatmayın.
×
×
 • Yeni Oluştur...