Jump to content

alpersengur

Chat Member
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

About alpersengur

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

545 profile views
 1. mesela giriyorsun 4 çar açıyorsun 10 dakika içinde 4 çarda düşüyor
 2. Oyunu acıyorum koxp kapalıyor. Bunu nasıl çözeceğiz?
 3. @[member="kartal67"] kardeş sen anlamak istemiyorsun veya insanlar anlatamıyor. Ramle alakalı olabilir ama bu botun stabil olmadığını gösterir. Önceden böyle birşey yoktu. Peki biz sana bunu anlatabiliyor muyuz?
 4. O 25.000 ram kullanımlı exe'ler windows 8 de oluyor. w7 de bu olmuyor. Ram ile alakalı olabilir muhakak ama 4 çar da bile böyle bir sorun oluyor benim 4 çarda ram kullanımım %10-%20 arasında oluyor belki daha azdır. Yani bu olay paket yollamayla alakalı diye düşünüyorum. Yani mesela 8 çarda bu problem varken 4 çarda bu problemi çok çok nadir görüyorum. DC konusunda paket yollarken dc oldugunu düşünüyorum. Bununla kesinlikle ilgilenilmesi gerek. Birde önceden botu ve oyunu gizle diyince olurdu, şimdi 1 tane ko açıkta kalıyor.
 5. 5 çar olunca dc sorunu filan da olmuyor galiba, tek tek denemeye başladım. 6-7 yi denicem bakalım. 8 açınca direk 10 dakikada bir dc yiyor. Cpu %40 Ram %50 filan olmasına rağmen. win 7 prof da var win 7 ult da var onla alakalı değil yani.
 6. bu olayı bir türlü çözemedim var mı senin yaptıgın birşey? Bu arada ramla alakalı birşey yok %50 benim.
 7. hiç alakası yok. Bende aylardır bu sorundan şikayetçiyim. Mesela 6 çar sokuyorum. 1 çar 30dk sonra dc yiyor 6. çara tekrar girdiğimde koxpta ismim yazmıyor.
 8. Hdd ban yedim. Yardımcı olabilecek var mı? @devilcraft @aktay28
 9. Dediğini yaptım ama %7 oluyor %8 oluyor bir anda tekrar cpu %100 oluyor. Watchdog %50 harcıyor.
 10. Merhabalar, öncelikle herkese iyi forumlar. Bu client üzerine bir çok konu açıldı. Bunların çoğunu okudum. Bazılarını denedim ama bir sonuç alamadım. En sonunda parayı basıp sağlam bir bilgisayar alacağım fakat o süre içinde bu bilgisayarla açabildiğin en çok çarı açmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok çok sevinirim. Sorunuma geçeyim. Bilgisayarın özellikleri. 4 gb ram-1333 ddr3 1 gb ekran kartı Intel core 2 duo cpu E7200 2.53ghz Windows 7 proffessional kullanıyorum. 1. çarı sokuyorum. Hiç kasma yok. 2. çarı sokuyorum. Hiç kasma yok. CPU Kullanımı %100. Options'un hepsi Low ve minimu
×
×
 • Create New...