Jump to content
 • Kaydol

erkaya27

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  9
 • Katılım

 • Son ziyaret

erkaya27 Hakkında

 • Derece
  Üye

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

358 profil görüntüleme
 1. Speedyd bot USKO INFO KAYBOLMASI Sayın yetkililer oyunda koxpu kullanırken, oyun girdikten 3-5 dk sonra sağ taraftaki info kısmı kayboluyor yazılar gorunmuyor. Çerçeveyi büyültüp küçültünce geliyor fakat tekrar kayboluyor. Bu sorunun bir çözümü var mı?
 2. Speedyd bot USKO Maden Arkadaşlar speedy bot da rotalıda kullansam rotasız da kullansam maden yapmaya başladığımda maden alanına gidiyor madeni başlatıyor ama hemen duruyor. Maden durursa tekrar başla seçeneği aktif olduğu için tekrar başlıyor fakat yine aynı şey oluyor. Yıllardır kullanırım bu koxpu. Fakat maden yaptırmıyordum. Ayarlarda da bir sorun yok. Madene başladığında you are mining already diye hata yazıyor infoda ve duruyor. Acaba maden koxpda pasif durumda mı yoksa benlik mi bir hata var? Forumda 2016 da açılmış bu sorunla ilgili bir konu buldum fakat çözebilen bir arkadaşımız yok. Sizler de alıyor musunuz bu hatayı?
 3. erkaya27

  USKO Speedy bot USKO maden sorunu

  Bi bildikleri var demekki. yoksa oralar dolar bence
 4. erkaya27

  USKO Speedy bot USKO maden sorunu

  Az önce yine kontrol ettim aynı sorun devam ediyor.
 5. erkaya27

  USKO Speedy bot USKO maden sorunu

  kontrol ediyorum.
 6. Speedy Bot USKO Maden Sorunu Maden botunu kullandığımda hiçbir sorun olmuyor. Rotalı ve rotasız fonksiyonları, kırdırması bankaya atması felan hepsini inceledim sorun yok. Fakat maden durursa otomatik başlat butonunu işaretlediğimde sürekli duruyor item çıkartmıyordu. 2-3 tane vuruyor sonra item düşmeden, ''You are mining already.'' diyip elini geri kaldırıyor. Butonu işaretlemezsem sorun yok. Fakat o zaman da, bankadan dönüşte maden yerine gelince başlamıyor ve afk kalmamam gerekiyor. Dolayısıyla o butonun işaretlesi şart. Neden böyle bir hata alıyorum. Ne yapmam gerek?
 7. Hocam R atağı Açtığımda Direk DC Veriyor Bu Sorun Benimle Mi Alakalı?
 8. erkaya27

  USKO [Eski] Multi Client

  Arkadaşlar Tekrardan Foruma Ve Oyuna Döndüm, Cahilliğimi Maruz Görün Bir Sorum Olacaktı. Acaba Usko Speedy Bot'da Multi Client Gibi Bir Özellik Var Mı? Var İse Nasıl Kullanabilirim Ne Yapmam Gerek?
×
×
 • Yeni Oluştur...