Jump to content
 • Kaydol

apostal1

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  38
 • Katılım

 • Son ziyaret

apostal1 Hakkında

 • Derece
  Üye

İletişim Yöntemleri

 1. apostal1

  19xx [Eski] Xsikipde Giriş e tıkla yeri gelmiyor.

  artık ilgilenin şu koxpla ama günlerimiz boşa gidiyor :S
 2. Alem game dün gece sw res attı res attıkda sonra launcherden acdımızda giriş yazısı kapalı , Aktay yeni sürüm çıkardığında calişiyor giriş yazısı ve koxp u aldık rahat 2 günü böyle girememişizdir aldımız koxplar böle sorunlar yaşandıgı için 15 +3 gün olması gerekdiğini düşünüyorum ve tabikide tavsiyem aldımız 15 günlük koxpda 2 3 gün böle sorun yaşıyoruz kafadan günlerimiz gidiorz . Yada koxp un süresi 15 günlük olucak koxp u her ne okadar oyunda bulunduysak kendisi süreden düşücek oyundna dc filan yersek koxp un süresi filan yine donucak daha etkili olur die düşünüorum.
 3. alemgamede key aldıım , id şifre üyelik aldım kayıt başarili dedi , key yükleme ekranında key başarıyla yükelnmiştir yazısı filan cıkmadı ama . daha sonra ko nun bulunduyu yerlere attım dosyaları , giriş ekranı sönük basma yeri yok , id şifre yazıorum ama giriş tıklama menüsü kapalı , Ded ayarlarıda yapıldı resimlerde gösderildiği gibi , Sunucu bağlantısı beklenmedik şekilde kesildi. Olası Sebepler : Yavaş ağ bağlantısı,Sunucu problemi böyle bir hata alıyorum yardımcı olurmusunuz . windows 8.1 kullanıyorum aktay bot aldım çarları koxp a bırakim die ama daha giriş bile yapamadım :( v 7 1 9 son sürümünüde indirdim , acaba sorun bendemi var yoksa koxp tarafından mı biri cevap verebilirmi bu sorunu yaşıyan arkadaşlar varmı ve ( id şifre olusduruyorum başarılı diyor, key yükleme gelincede id yazıorum key yazıorum onayla diyince bişe cıkmıor onaylanmıştır vb. gibi yazılar filan . sonrada sunucu problemi die yeni metin belgisi olarak cıkıor yazı halinde ) bu sorunun çözümü nedir , aktay güncellememi yapıyor yoksa bu sorunu sadece benmi yaşıyorum biri allah aşkına cevap etsin yada yardım etsin .
 4. alemgamede key aldıım , id şifre üyelik aldım kayıt başarili dedi , key yükleme ekranında key başarıyla yükelnmiştir yazısı filan cıkmadı ama . daha sonra ko nun bulunduyu yerlere attım dosyaları , giriş ekranı sönük basma yeri yok , id şifre yazıorum ama giriş tıklama menüsü kapalı , Ded ayarlarıda yapıldı resimlerde gösderildiği gibi , Sunucu bağlantısı beklenmedik şekilde kesildi. Olası Sebepler : Yavaş ağ bağlantısı,Sunucu problemi böyle bir hata alıyorum yardımcı olurmusunuz . windows 8.1 kullanıyorum aktay bot aldım çarları koxp a bırakim die ama daha giriş bile yapamadım :(
 5. Arkadaşlar elinde 20xx db si olan ve editleme işleminden anlıyan ve istediğim gibi ekleme işlemlerini yapıcak arkadaş arıyorum sağlam bi server açıcam , Yardım etmek isdiyen yada tl ile satan arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim. Anlaşa biliriz maddi konuda yeterki işinin eri olsun. iletişim için : https://www.facebook.com/OmerKaaraoglu veya 538 989 9484 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.
 6. apostal1

  [Eski] Xskip mi güncellendi

  O multiler hangisi ben oyuna girsem yeter sadece ya :(
 7. apostal1

  [Eski] Xskip mi güncellendi

  OYUNA GİREMİYORUZ OYUNA İD PAS YAZINCA OYUNDNA ATIOR BU SORUNU YAŞIYAN VARMI ??
 8. apostal1

  [Eski] Speedy bot tamamen gitti

  herkezde aynı sorun var xsikipde güncelleme geldi bok oldu.
 9. apostal1

  [Eski] TheKo and Knightzone Walhack

  çalışmıyorr :(
 10. Oraclede çalışan oto kutu banada lazım acaba banada özelden link atarmısınız plsss .
 11. Malya beleş olan macrodan para isdiyor özellikle bu macroyu isdiyen arkadaşlar BU SAYFADANDA BULABİLİRSİNİZ İZMİ CAPSLOOCK MİNOR , http://devilcrafty.net/topic/4412-kullanilabilir-tum-macrolari-bu-konuda-toparladim/Burdada bütün macro programları . Bilmiyen arkadaşlara yardımcı olmak istedim.
 12. apostal1

  Hw. achgames vs.. okçu tbl

  post yetmiyor yaa güzel bir kardeşimiz özelden link atamazmı ?
 13. apostal1

  19xx c.e İle Asas TBL İÇİN GEREK KODLAR .

  Güzelde oracle gamede kodlar çalışmadı harfi harfiyen uyguladım :(
×
×
 • Yeni Oluştur...