Jump to content
 • Kaydol

gaoos

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  32
 • Katılım

 • Son ziyaret

gaoos Hakkında

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • İlgiler
  html5 css3 php

Güncel Profil Ziyaretleri

797 profil görüntüleme
 1. sabahtan beri habire oyundan atıyor char askıda kalıyor ve bunun suçlusu "nttgame" bu adama çemkirdiğinizin 50 katını gidin nttgame'ye çemkirin bakalım sizi ipleyen olcakmı. En azından bu adam sizin sorunlarınızı çözmeye çalışıyor.
 2. @[member="smlcan"] kardeşim senin yaşadığın sorunu legal kasarkende çoğu slotta yaşıyordum , moblar buga girebiliyor belli süre hatta steam forumunda bunla ilgili konularda açıldı. Bu sorununu tam olarak çözmek(teyit) istiyorsan cardinal slotlarında deneyebilirsin çünkü haftalarca orda legal ve ilegal olarak kastım hiç bir zaman mob bugu olmadı. Ayrıca dediğin gibi senin sorununla benim sorunum çok farklı :) ama aklında bulunsun mesala goblindeki moblar çok buga giriyor tamamen oyunun sistemininden kaynaklanan sorun bknz: visual bug , quest bug , ms gate bug , ms final boss bug , magic bag bug , kurian baştan sona bug , yani bugta bug :D Örnek : Elmorad hornette en son slottaki hornetler senelerdir bugta 2 tanesi denizde kalıyor uzun süre sonra karaya ayak basıyor ve saldırabiliyorsunuz oyun bu kadar boktan :)
 3. @DEVILCRAFT Aynı sorun yine DTC'DE oldu yine peşine takılmış dtc'nin failed veriyordu . Attak kapat aç yaptım aynı mobu saniyesine kesti :) mob bugda değil attak bugta kalıyor bunun başka açıklaması yok gibi hocam. Gerekliyse video çekebilirim birdahakine.
 4. Sunucuya erişim problemi yaşıyorsun sanırım . internet bağlantını test edip restart yapabilirsin kardeşim.
 5. Hocam yorumunuzu sonradan gördüm birdaha aynı olay olduğu zaman dediğiniz olayı yapıcam false veya true dönerse ona göre yazarım.
 6. Hata resmi : 1 . @[member="DEVILCRAFT"] 2. resim
 7. Hocam dts buglu değil , botu kapatıp manuel atak yapıyorum dtc kesiliyor.(Goblinde kasarken buglu goblinler oluyordu en fazla 10 dakika takılıp devam ediyordu.) Buraya gelince ; Fakat charı bırakıp gidiyorum ya bir dtc nin peşinde saatlerce vurmaya çalışıyor en sonunda ts mana falan bitince ölüp char gidiyor Char dtc'ye saldırmaya çalışıyor failed veriyor failed seri şekilde aktığı için ts falanda basmıyor ts basmayınca bu sefer mob bana saldırıyor. Mob bana saldırıncada char ölüyor. Dediğim gibi senin önceki sürümlerinde 15-20 saat pc'ye bakmadan rahat rahat takılıyorduk ama bunda birşeyden kaynaklanan sorun var. Ayrıca bp priestim mp rec silah ile takılıyorum moba vurduğu sürece charın yatma riski 0 ,. Ayrıca Attak buga girdiği zaman atağı kapatmak için butona 2x basmak gerek yoksa atak durmuyor. Ayrıca hocam Harpye saldırma olayı sadece Attak buga girdiği zaman oluyor , harpynin peşinde dolaşıyor skill failed veriyor. ve örnekte gösterdiğim gibi char yaklaşık 3 saat boyunca attak yapmamış çünkü dtc'den her 2-3 kutudan birinde medal of çıkar . logda gözüktüğü gibi 3 saat boyuna tek bir item gelmiyor ve char ölüp pc kapanıyor.
 8. DTC'de Sadece listeden olmak kaydı ile attak yaptırıyorum . (Botun tüm ayarlarını biliyorum ve sorunsuz kullanım bilgisine sahibim). Rpr işlemini magic hammer ile yaptırıyorum. Moba git Ölmesini bekle saldırı mesafeleri 5-5 Gitme mesafesi 70 ; Merkez alındı Merkeze dön işaretlendi v.b v.b ... Fakat charı bırakıp gidiyorum ya bir dtc nin peşinde saatlerce vurmaya çalışıyor en sonunda ts mana falan bitince ölüp char gidiyor veya da LİSTEYE EKLİ OLMAMASINA RAĞMEN HARPY'e attak yapmaya çalışıyor ve char buga giriyor yine harpy'e saldırmaya çalışıyor ve saatlerce failed veriyor öyle dolaşıyor harpynin peşinde char. Bu olay pc başındayken restart bot attack yapınca düzeliyor fakat pc başında olmayınca ? Kimse Botu hatalı kullanıyorsun demesin biz bu botu 4 arkadaş birden kullanıyoruz ilk soacsta başladık şimdi speedy kullanmaktayız. Buda loglardan birazı, Char gece yine buga girmiş ve 5 sularında ölmüş. @[member="DEVILCRAFT"] 2:48:36 20-3-2016 : Medal for the Leader isimli item toplandı. 2:51:6 20-3-2016 : Medal for the Leader isimli item toplandı. 2:51:32 20-3-2016 : Medal for the Leader isimli item toplandı. 2:51:59 20-3-2016 : Medal for the Leader isimli item toplandı. 2:52:28 20-3-2016 : Medal for the Leader isimli item toplandı. 2:52:56 20-3-2016 : Medal for the Leader isimli item toplandı. 2:54:13 20-3-2016 : Medal for the Leader isimli item toplandı. 2:54:28 20-3-2016 : Medal for the Leader isimli item toplandı. 2:54:42 20-3-2016 : Medal for the Leader isimli item toplandı. 2:54:57 20-3-2016 : Medal for the Leader isimli item toplandı. 5:36:50 20-3-2016 : Karakter Öldü ve bilgisayar kapatıldı.
 9. Botta kusur bulan arkadaşlar ben halen sorunsuzcu giriş yapıyorum . Devilin dediği gibi botla alakalı değil oyunda bir hata mevcut aynı tas aynı hamam bu oyunun hataları ve bugları bitmez :D
 10. gaoos

  BP Priest ile ilgili bir kaç soru ,,,?

  +6 fabrik set , ve mp rec silah al kardo pazarda 102 apsi 5m falan satıyor. 90 ap ise yine al yeterki mp rec olsun. 60 levelde 1000 ap yaparsın en az bu itemlerle kitap basılı şekilde.
 11. gaoos

  Potcu hakkında

  aç bir bp priest mp rec ile 0 mana 0 masraf :D
 12. gaoos

  En seri ve slot vermeyen bp pri

  1050 saldırı hızı. slow silahta 1300 r hızı . kardinalde hiç kimseye bu şekilde slotu vermedim. ts olarakta burning skeleton veya skeleton
 13. gaoos

  Cok memnun kaldım!

  goblinde mob buga giriyor o sıkıntı :)
 14. gaoos

  Pathos'da ban yiyenler ?

  İlk charım oto hapise düştü dağ tepe dolaştığım için :D sonra akıllandım 11.gündür bp pri olarak takılıyorum içimde 1 gram ban korkusu yok noticeler geçtiğinde bile slotu asla terketmiyorum. Zaten banlasada 45 dakika sonra farklı sw'de aynı slota geçerim sıkıntı yok yani :D
 15. Arkadaşlar socks5 olan ve güvenilir bildiğiniz proxy alabileceğimiz siteler varmı ? Steamko oynayabilmek için kullanılacaktır.
×
×
 • Yeni Oluştur...