Jump to content

taylan93

Chat Member
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 1. usta bianko ya yönelik koxp çalışmanız var mı ? var sa ne zaman kullanıma hazır olur ?

 2. Piyasada olan 1299 Myko server bilen ya da oynayan var mı arkadaşlar ? 19xx lerden bıktım artık. Eskiye dönüş istiyorum. Varsa oynayan yazsın da girip bakalım.
 3. Anvilin yanında durmama ve sc yi son slota koymama rağmen + basmıyor. Dün sorun yoktu ama bu sorun bugün başladı. Ayrıca bot 2. clienti gizlemiyor ve artık flood da atmıyor. Mute falan yemedim. Elle yazınca yazılıyor pm de atabiliyorum sıkıntı yok ama bot Flood atmıyor.
 4. Ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum zaman zaman fakat kendimce bir çözüm ürettim. Botu açtığınızda o kapat hatasını alıyorsanız bile vazgeçmeyin 7-8 kere tekrar tekrar açın illaki bağlanıyor. Baktınız gördünüz hiç olmuyor 5 dk kadar bekleyip tekrar durmadan deneyin. Ben bu şekilde hep giriyorum. Bazen biraz sinirlendirebiliyor ama en azından oyuna giriliyor.
 5. Daha kullanışlı olan maden clientler var onunla azaltabilirsin. Forumda araştırırsan biraz görev yöneticisinden her oyun için 1 çekirdek ayırmayı bulabilirsin. Tüm çekirdekleri kullanmıyorsun her oyun için 1 tane kullanıyorsun bu da oyun kalitesini düşürüyor bazen ama daha çok çar açabiliyorsun. Bottaki cpu kısıtlamayı da aktif edersen çokça çar açabilirsin.
 6. taylan93

  AMA YETER !

  hem saatlerimiz gidiyor hem de oyun şevkimiz. bu nasıl iş arkadaş nasıl hizmet anlayamadım. :unsure:
 7. BEN DE HEP MERAK ETMİŞİMDİR :)
 8. bende de aynı sıkıntı var. açtığım gibi kapanıyor
×
×
 • Create New...