Jump to content
 • Kaydol

anemon

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  14
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

anemon last won the day on Mart 2 2018

anemon had the most liked content!

anemon Hakkında

Güncel Profil Ziyaretleri

866 profil görüntüleme
 1. anemon

  Hızlı relog sorunu

  ne kadar ukela ve yalakasın. biz hata bildiriminde bulunuyoruz. zaten okusaydın görecektin ki 1.9.9 sürümünü kullanıyorum demiştim. sırf pos kasmak için konuya cevap veriyorsun.
 2. anemon

  Hızlı relog sorunu

  Hocam ben konuyu daha önce açmıiştım hatırlarsan. ama 1.9.9. da çalışıyor 1.9.9.5 de çalışmıyor ve hala çalışmıyor o yüzden ben 1.9.9 kullanıyorum dikkate alman lazım şu an sıkıntı yok ama arıza mevcut. lütfen bir death koya girip denermisin 1.9.9 hala çalışmakta ve yeni sürüm asla çalışmamakta hızlı relog ta. Teşekkürler.
 3. anemon

  Hızlı relog sorunu

  Teşekkür ederim. çara tekrar girerim artık.
 4. anemon

  Hızlı relog sorunu

  Uyarına teşekkür ederim atlamışım ama konuyu editlemeyi bulamadım. yeni resim attım ama değiştiremiyorum. raporladım ordanda cvp gelmedi. yapacak birşeyim kalmadı. çarı boşalttım mecburen.
 5. anemon

  Hızlı relog sorunu

  Siz bana verdiğiniz cevapta, Hızlı relog da bir şeyi değiştirmedik demiştiniz. ama dediğimi yaptım ve 1.9.9 sürümüne döndüm. ve 3 hızlı relog gerçekleştirdim resimdeki hatayı vermedi birdaha. bence bir kontrol etmenizde fayda var. şu an için 1.9.9 kullanabiliyoruz ama oyun patch atıp da güncellemk zorunda kalırsanız, mutlaka yeni sürümü günceleyeceğiniz için bir daha hızlı relog kullanamayabiliriz. iyi çalışmalar. Teşekkürler.
 6. anemon

  Hızlı relog sorunu

  5 kere sonunda 6. kere tekrar denedim ve yine aynı şekilde oldu hata resmini atıyorum. belkide dediğin gibi client kapanıyor. ama daha önce olmuyordu. geçici olarak 1,9,9 u yükleyeceğim,
 7. anemon

  Hızlı relog sorunu

  Hızlı Relog Sorunu Deathko upgrade yaparken Daha önceki sürümlerde hızlı relog sorunsuzca kullanıyordum. 1.9.9.5 sürümünde hızlı relog attığım zaman direk oyun donuyor ve dc yiyorum. win10 işletim sistemi kullanıyorum. kontrol edersen sevinirim.
 8. anemon

  Yeşil kutu

  Teşekkürler.
 9. anemon

  Yeşil kutu

  Yeşil Kutu @DEVILCRAFT İyi çalışmalar Acmi DeathKo da kırmızı kutu sorunsuz. kırıyor satıyor bankaya bırakıyor. Ama yeşil kutuyu kırmıyor Operatöre geliyor kalıyor. sanırım sebebi de isim ile değil Treasure chest of the forgotten shrine seçeneğinin altında 1st-class treasure chest ( Mavi kutu ) 2st-class treasure chest ( Yeşil Kutu ) Burda kuutuları bulamıyor. yapabileceğiniz birşey varsa çok iyi olur baya yeşil kutu birikti.
 10. kırık mlinkede ++ verilmiş ya okumadan araştırmadan sadece post kasmak derdi
 11. Bende çalıştıramadım belki client farkıdır.
 12. anemon

  KOBot v1.1h Private

  Eline sağlık
×
×
 • Yeni Oluştur...