Jump to content
 • Kaydol

Bun4ld1m

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  10
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. Bun4ld1m

  Flooder

  Arkadaşa tamamen katılıyorum. Kullanışlı program fakat kesinlikle çok rahatsız edici. Özellikle 3-5 kişi kullanmaya başladımı pazarlarda bitti yani. Mesaj hızına kısıtlama getirilmeli şahsen programı yapan arkadaşlar tarafından. Genel bi' prensip olmalı yani refah için.
 2. Bun4ld1m

  Xanty Bot Crack [SOACS] 2015

  Genel olarak TBL ler çalışmıyor sanırım hata alıyorum oyun çöküyor genelde. Biraz bug lı ama iş görüyor genel olarak. Speed hack çalışıyor en azından. Wallhack her türlü oyunu çökertiyor benim denediğim vakitlerde. SteelKO da deneyen arkadaşlar bana Özel Mesaj atabilirse hangilerini çalıştırabildiğini hangi şartlarda sevinirim. Bilgi paylaşımı güzeldir.
 3. Bu TBL leri düzenledikten sonra nasıl oyuna işletebiliriz. Hangi parametreleri genel olarak akbul eer ve ya etmez. Ne kadar oynama yapabiliriz skillerde. Örneğin mesafe ve cast hızı ile ilgili oynamalarda?
 4. Bun4ld1m

  [Free TBL] ReaLPK.NET

  Gönderi boş görünüyor ama? Güncellenecek mi tamamen kaldırıldı mı ?
 5. Daha önceden kullanmıştım burda tekrar bulmak iyi oldu sağolasın
 6. Arkadaşlar en güncel Soacs sürümü nedir? Ve çalışan koxp var mı bildiğiniz ücretli ve ya ücretsiz. Birisi destek olur ise sevinirim.
 7. Bun4ld1m

  Xanty Bot Crack [SOACS] 2015

  Ben de denemek için bakıyorum iş görürse güzel olacak ama düzgün bi şekilde mesaj kasmak lazım :D Yoksa yalan olacakmış öyle dediler
 8. Bun4ld1m

  1299 HP BAR PARTY BAR 2015

  Şu bahsettiğin server ini den biraz daha bahsedebilir misin kardeşim? Baktım dosyalara da dediğin gibi bişeye pek rastlayamadım. Priest oyuncusu olarak anlık PT ekranı güncellenmesi oldukça işime yarar.
 9. Halen aktif olarak çalışıyor mu buralarda oaln varsa bi yazıevrsin boşa uğraşmayam madem :D ( biri cevap verene kadar denemiş olurum gerçi ama benden sonrakilere yarar belki)
×
×
 • Yeni Oluştur...