Jump to content
 • Kaydol

immr1231

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  18
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. Şu an çıldırmak üzereyim. Biraz önce DF bulmuştum 2 çarla kesmeye başladım zar zor. Canı %50'den aşağıdaydı ve bu koxp'u kullandığım süre zarfında hiç görmediğim bir şekilde oyundan atıldım. DC falan değildi, direkt olarak masaüstüne atıldım ve bu DF'yi kesen 2 bilgisayarımda da gerçekleşti. Şimdi ben kusura bakmayın ama bir yanıt bekliyorum bunun için. Abartı hiç bir ayarı açmadım normal farm yaptığım ayarları seçip ''Sadece Liste'' yerine ''Elle'' dedim ve sonuç belli. Yaklaşık 10 dakika da koxp'a giriş yapamadım. Oyuna girdiğimde de DF hak getire, yok olmuş. Bir açıklama yapın yoksa emin olun bu koxp'u bir daha kullanmam. 2:15 civarı atıldım oyundan.
 2. immr1231

  Usko akara için koxp

  Benim bildiğim soacs koxp 1299 mykolar için çalışıyor. E-x-pbot ve ya Speedybot alabilirsin. Speedybot'da %10 drop arttırma var. Ex-pbot'da +10 stat var. Geri kalan özellikler aynı gibi. Ancak Speedybot'da multi client'da var. Bence speedybot almalısın.
 3. immr1231

  Speedybot-usko ( dc )

  Usta mesela ben botu yeni aldım. Ekstralardan bir kaç buff'ı açıyorum Atk %10 sc, drop %10 sc gibi. Sonra pri ile atak hızını 1000 r atak hızını 1250 yapıyorum. Oto kutuyu da açıyorum ancak yine dc yiyorum. Yani komplike hiç bir özelliği açmadığım halde hala dc yiyorum.
 4. kardeşim türkçeyi mi unuttun ne diyorsun sen ? konu içinde ve anlatımında ufacık bir mantık kırıntısı bulamadım. yani bize basitçe capslock macroyu mu kullan diyorsun ?
 5. ultimate macro neden kaldırıldı ?
 6. gelecek vaad eden bir program ama keşke xanty bot'a bir güncelleme alabilsek
 7. ImperviousJuggler UnauthorizedVassal Gördüğüm de iyi gülmüştüm
 8. immr1231

  OldSchoolKO Koxp

  devre dışı lütfen ya güncelleyin ya da insanlara umut vermeyin silin konuyu gitsin
 9. immr1231

  2015 Animeleri (Tavsiye)

  2015 yaz sezonu animeleri arasında Charlotte,Rokka no yousha ve Gangsta en sevdiklerim.Hele Charlotte.. her bölümünde travma geçiriyorum sanki,herkese tavsiye ederim
 10. immr1231

  Age Of Mythology Hilesi

  AoM indiren muhtemelen Titans'ı da indirmiş olur en iyisi Titans'ın hilelerini de yazayım şuraya TINFOIL HAT: Unitelerin harita uzerindeki sahipligini rastgele ver,r TITANOMACHY : Şehir merkezinde bedava bir titan verir. ZENOS PARADOX: rastgele sıralı Atlantean tanrısal güçleri verir
 11. bence +8 olayı bozmuş işi mykotr.net'e başladım orada böyle bir durum yok.Ama piana breth olayı güzel
 12. dostum mykotr.net'de çalışmıyor hemde soacs olmasına rağmen bir göz atar mısın ?
 13. immr1231

  Xanty Bot Crack [SOACS] 2015

  Güncellense iyi olur bazı serverlarda çalışmadığı söyleniyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...