Jump to content

desufres1

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  45
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  2

desufres1 last won the day on Ocak 23 2016

desufres1 had the most liked content!

desufres1 Hakkında

 • Derece
  Üye
 1. desufres1

  Acme Koxp başlatılamadı !

  İlgin için teşekkürler. Başka bir sorunla karşındayım. Oyun içinde ms kasmaya calısıyorum oto pet var. Legal olarak genie ile atak yaptırıyorum.Sorun şu ; koxp petin topladıgı çör çöp itemi yakabilir mi yani çöpe atabilir mi ? Çöp toplamaması için her türlü ayarı yaptım fakat sorunun çözümüne dair birşey bulamadım.
 2. desufres1

  Acme Koxp başlatılamadı !

  Daha önceden ufak bir tartışma yaşadığımız için skype üzerinden isteğimi kabul etmedin sanırım nedenini tam bilmiyorum. Fakat biraz uğraştıktan sonra sorunu çözdüm. Koxpu oyunun içine atıp çalıştırmaya uğraşıyordum. Fakat koxpu yeni bir klasörün içine çıkartıp sadece oyunun exesini göstermek yeterli oluyormuş. Bu sorunu yaşayan arkadaşların bilgisine..
 3. Acme Koxp Başlatılamadı ! Merhaba uzun zaman sonra private serverlara tekrardan döndüm. Deathkoda başladım fakat koxpla bir türlü giriş yapamadım. Uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası alıyorum sürekli. Hata kodu 0xc0000000022 tarzı birşey. Setupu daha dün akşam indirdim kurdum bir problem yok. Oyuna normal olarak giriş yapabiliyorum fakat koxp kullanmaya kalkınca giremiyorum.
 4. An itibari ile 620 saat dc premiumu var accountun.Pathos serverindaki char slotları tamamen dolu.Diğer serverlarda hiçbir char mevcut değil.Pathos serverindaki char slotlarının birinde 60 lwl okcu mevcut.Çöp yada maden kasacaklar için ideal.Farm için kullanmayı planlıyordum fakat oyuna vakit ayıramadığım için satıyorum.Üzerinde trina ve altın kazma mevcut. Fiyatı 60 lira accountun. İlgilenen arkadaşlar için whatsapp : 0538 278 60 84
 5. Yeri geldiğinde takdirde,tebrikte ederim.Lakin eleştirimide yaparım.Konuyu gerçekten öyle bir yere çekmişsin ki, biz 20 lira veriyoruz diye seni satın almıyoruz buda seni aşağılayabileceğimiz anlamına gelmiyor.Tüm bu olanlar, müşterileri aşağılama hakkınıda sana vermiyor.Öncelikle bunda bir anlaşalım.Ama şöyle ki bizim verdiğimiz 20 lira, senin verdiğin hizmeti eleştirme hakkını bize veriyor.Bende bu hakkı kullanarak eleştirimi yaptım.Burada her türlü gırgır şamata yapılırken her konuya yetişebiliyorsunuz.Fakat konu açıp yardım istediğimizde ''Ayarları önerilen yapın sorun çıkmayacak'' diyip g
 6. Bunu diyeceğinizi bildiğim için yukarıda hazır rotaları kullandığımı belirttim.Ama bir yetkili uğrayıpta ne çözüme kavuşturuyor sorunu, nede durumu kabul edip ''Evet bot stabil değil'' demiyor.Bu gerçekten bu kadar zor olmamalı.Bir ücret ödüyorsak şayet karşılığını almalıyız.Fakat burada verdiğim paranın gram karşılığını aldığımı düşünmüyorum.Ama laf yapmaya gelince cevaplar çatır çatır arkası arkasına sıralanıyor.Ben gerçekten anlamıyorum artık bu forumu.
 7. Kesinlikle tedarikte bir problem olduğu kanaatindeyim.Tedarik yapmadan acayip acayip hareketler yapıyor.Towna dönmeye çalışıyor, slota dönmeye çalışıyor.Hazır kordinat kullanıyorum ve town altındaki yanlıs slot kordinatınıda düzelttim. Ama çözüm yok hala bir türlü çözemedim. Human eslantta kasmaya calısıyorum.Ki eslantlar aynı bildiğim kadarıyla bir problem yok.İkinci sorun olarak 8 ve 9 lu oklar aşırı derecede dc veriyor kasılmayacak derecede.Ayarlardan falan bahsetmeyin lütfen önerilen ayarları kullanıyorum.
 8. desufres1

  ROTA Ayarı

  Kesinlikle tedarikte bir problem olduğu kanaatindeyim.Tedarik yapmadan acayip acayip hareketler yapıyor.Towna dönmeye çalışıyor slota dönmeye çalışıyor.Hazır kordinat kullanıyorum ve town altındaki yanlıs slot kordinatınıda düzelttim. Ama çözüm yok hala bir türlü çözemedim. Human eslantta kasmaya calısıyorum.
 9. desufres1

  ROTA Ayarı

  Edit: Hatalı Mesaj
 10. desufres1

  xSkip Koxp @Tüm sorular bu başlık altına

  Bilgisayar kontrol sisteminin deaktif konumda olduğundan emin misiniz ? Sorun 1500 dakika boyunca oyunda olan charlar diger pcden baska char sokmak istediğimde dc oluyor...
 11. desufres1

  xSkip Koxp @Tüm sorular bu başlık altına

  @DEVILCRAFT Bilgisayar kontrol sisteminin deaktif konumda olduğundan emin misiniz ? Sorun 1500 dakika boyunca oyunda olan charlar diger pcden baska char sokmak istediğimde dc oluyor...
 12. desufres1

  19xx Upgrade Bug

  Bu konu homekoworld serverındada gündeme geldi evet böyle bir bugun mevcut olduğu söylentisi 19xx serverların neredeyse tamamında dolaşıyor..
 13. desufres1

  Xskipbot atak hızı yardım

  Xskip botta kullanabileceğin minimum atak hızı 300 dür.Skillde de 300 R atakta da 300, adamlar macro kullanıyor daha hızlı vurmak için.
 14. Eski sürüm stabil çalışıyor muydu peki ? Hayır. Bot tamı tamına evet çalışıyordu fakat sunucu sorunları yüzünden sürekli dc oluyordu.
 15. desufres1

  xSkip Koxp @Tüm sorular bu başlık altına

  Ben halkla ilişkiler tanıtım ve pazarlama 2. sınıf ögrencisiyim.Öncelikle tanıtımınız pazarlamanız piyasa rekabetiniz yada mali durumlarınız beni gram ilgilendirmiyor.Ama işin halkla ilişkiler kısmına gelirsek bu size aşırı derecede kan kaybettiriyor bilginiz olsun.Bu forumdaki herkes şu anda sizin potansiyel müşteriniz durumunda.Yani bu adamlar buradaysa bu işle ilgili insanlar ve koxpu satın almaya daha elverişliler.Müşterinin kafasında marka denkliği denen bir olay var.Yani sizi siz yapan şey.Dolayısıyla ne kadar çok kaliteli halkla ilişkiler yakalayabilirse buradaki oluşum, satım gücünüzde
×
×
 • Yeni Oluştur...