Jump to content

fdhdfhjdfhjdfj

Chat Member
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

fdhdfhjdfhjdfj last won the day on October 3 2020

fdhdfhjdfhjdfj had the most liked content!

About fdhdfhjdfhjdfj

 • Rank
  Member

İletişim Yöntemleri

 • Skype
  ket.incicraft

Recent Profile Visitors

413 profile views
 1. Balada Boa — Gustavo Lima - Balada Boa — Gustavo Lima (4:20)
 2. İyi Günler Arkadaşlar. Malum Çogu Hile Siteleri Kapandı Baya Yedek Almıştım fakat Unuttum KAybettigim Bir Çok Şey Oldu Tekrardan Bu Tarz Tbl Bug Dupe Gibi Şeyleri Denemek İStiyorum Fakat Şuan Kaynak Cok Sınırlı İstedigim Şeylerin İpuclarını Bile Bulamıyoruz. Malesef
 3. SpeedyBot kullanımına yenı basladım BOSS taramasını Kullanamıyorum BOSS bu dolasarak buluyorum Fakat taramada Ara butonuna tıklayınca Boss Olmasına Ragmen Boss'u Bulmuyor ? Nedır durum ?
 4. TBL YAZABİLEN ARKADAŞ Bİ İLETİŞİME GEÇEBİLİRMİ
 5. merhaba arkadaşlar, acil yardımınıza ihtiyacım var. 62 Level amgem var, novayı ice flame 45 i ve ice flame 33 ü işaretleyip seri 33 ü de işaretliyorum, Novaları atıp 33 leri 1 er kez atıyor sonra bir daha atmıyor çözümü nedir? 150mp yiyor fakat skill yok.
 6. Merhaba, arkadaşlar Delosta RPR ve tedarik hakkında bilgisi olan biri yazabilirmi acaba, rotalı rpr yi seçip rpr kaydediyorum, fakat rpr ye ve pot almaya gidince duvarlardan gidiyor şaka gibi resmen. Sonra town atıyor ve kalıyor. Yagmur ok ile 3-4 dakkada bir rpr ihtiyacı oluyor ve gitmiyor resmen. Ne anlamı kaldı botun eğer afk bırakamayacaksam.
 7. değiştiricekmisiniz botun şifrelerini çünkü sürelerimden gidiyorda
 8. yok bne speedybot hakkında konusuyordum^^ onu sıfırlama imkanınız varmı kod elimde
 9. verdiğiniz şifreyle giriş yapamıyorum hesabıma :/
 10. Iyi gunler. Oncelikle telefondan giriyorum bilgisayarima suan giremiyoru imla hatalarim olrusa ksurua bakmayin Hesamin sifresi degistirilmis nasil bilmiyorum fakat ben siteye gmail ile giris yapiyorum ve o gmaili 3 4 sene once kullanmayi biraktim. Bugun baktigimda gmailede giremedigimi fakrettim lutfen yardim edebilme imkaniniz varmi. Admin mesaj atarsa etkinlestirdigim kodu verebilirim
 11. Iyı günler. bugün speedybot aldımda arrow shover (5 li ok ) ve multiple shot u açıyorum listeden. FAkat sadece 3 li atıyor 5 li seçili olmasına ragmen . eğer 3 lüyü kapatıp 5 li açarsam 5 li atıyor fakat seri seri 2 sini atmıyor ne yapabiliriz.
×
×
 • Create New...