Jump to content

laturko

Chat Member
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. 4 gündür bi cevap vericekisniz neden ilgilenmiyorsunuz? sadece ben değilim bekleyen..
 2. güncelleme ne zaman gelecek windows10 kullanıyorum patch geldi giremiyorum artık oyuna. launchera tıkladıgımda not defteri açılıyor. hile algılandı diyor. yakalanıyor. 2 gündür cevap bekliyorum.
 3. birader kxp aldık kullanamıyoruz. konu açıyoruz mesaj atıyoruz cevap alamıyoruz. ilgilenecek misiniz artık ? BianKO'ya patch geldi. Girişte Yakalıyor Not defteri açılıyor hata veriyor girilmiyor SOACS.
 4. tigerKO'ya patch geldi. patch'ten sonra girmiyor artık girişte not defteri açılıyor çalıştıra tıkladığımda Win10. kullanıyorum.
 5. laturko

  ban acma?

  ne zaman aktiflesecek? bianko ip ban icin ?
 6. biankoda ( soac koruma ) ip ban kaldirmanin bi yolu var mi?
 7. sanki canavar bugda kalmis gibi oluyor. skili atiyo sonra canavarin dusmesi icin 5sn basinda bekliyo. eskiden boyle degildi direkt oteki canavara kosuyodu. normal elle vurunca canavar direkt dusuyor ama koxpla vurunca ölmüyor bugda gibi kaliyor.. herkeste mi boyle yoksa sadece bende mi?
 8. sanki canavar bugda kalmis gibi oluyor. skili atiyo sonra canavarin dusmesi icin 5sn basinda bekliyo. eskiden boyle degildi direkt oteki canavara kosuyodu. normal elle vurunca cabavar direkt dusuyor ama koxpla vurunca ölmüyor buda gibi kaliyor
×
×
 • Create New...