Jump to content

genius

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  11
 • Katılım

 • Son ziyaret

genius Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 02-01-1995

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

615 profil görüntüleme
 1. genius

  19xx PC Ban Kaldırma

  @DEVILCRAFT saygıdeğer hocam konu ile alakalı bir mesaj gönderdim. İnceler misin lütfen teşekkürker :)
 2. Homekoworld'de madende bot kullanan var mı ? Durum nedir arkadaşlar bilgilendirme yapabilir misiniz. Teşekkürler. Edit : Denendi. Pırıl pırıl çalışıyor. Multisi işliyor. Kolay gelsin.
 3. genius

  Ronia Online Multi

  Öncelikle şöyle söyliyim. C diskinde Ronia1; D diskinde Ronia2 ve Ronia3 var. Ayrıca her Client için Bot dosyalarınıda ayırdım. Ondada 1,2,3 olarak var. Botun dosyalarını oyun klasörlerinin içine atıp çalıştırıyorum zaten. Ayrıca dışardan da denedim. Denediklerim : Birini C den (Ronia1) diğerini D den (Ronia2) açmayı denedim. / İkisinide D den açmayı denedim (Ronia2 ve Ronia3) / xSkip'in uptaderini salt okunur yapıp denedim / Vs. vs. Sorun bendemi diye şüpheleniyorum.
 4. genius

  Ronia Online Multi

  Aynen öyle yapıyorum sayın @DEVILCRAFT 'çığım. Servere girerken yasal olmayan yoldan bir giriş tespit edildi tarzında hata veriyor :) Merak ettiğim için soruyorum giren nasıl giriyor diye. Ayrıca direk sen cevap verirsin diye ummadım. Kullanan, yapan birileri cevap verseydi kullanıcı üzerinden deneyim kazanırdık :) Sevgiler.
 5. Konu başlığı için forumda arama yaptım fakat şuan halihazırda paylaşılanları çalıştıramadım. Sorun bende yada serverde bilmiyorum. Deneyim edinmiş arkadaşlar durumu bir zahmet toparlarsa sevinirim. Ayrıca aktay'ın botunu kullanıyorum. Multisini kullanmaya çalıştım ancak :/ Yardımlarınızı bekliyorum.
 6. Bu hatayı esgeçip girebilirsiniz diye biliyorum ama..
 7. genius

  Xskip 19xx Bot Multi

  Hocam hortlatmak gibi olacak ama, 2 konu var onlarda çalışmıyor. Varmıdır farklı bir yöntem ?
 8. Ronia'da yemedi malesef :/
 9. Hocam 2 kere oyuna giriyoruz yazmışsın. Hangi adımda oyuna giriyoruz ?
 10. genius

  Xanty Bot Crack [SOACS] 2015

  Bomba gibi. 30 mesaj yok ama yer imlerimde tutuyorum şuan :) sıra gelecek
 11. İşletim sistemi ile alaklı bir sorun var sanırım. win7'de sorun çıkarmıyor ama 8.1 de girişte takılmalar vs oluyor. Şaşırtıcı. Umarım geliştirilir.
×
×
 • Yeni Oluştur...