Jump to content
 • Kaydol

sanzakura

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  8
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. Normalde dc sorunu yok, dc ettiren moblar,lokasyonlar ve yanlış ayar var. Ayar çözülüyor ama bazı moblara dalmak mümkün değil, farmerler için sorun yok farmlık moblarda dc yok sanırım. Ama görev yapan adam için sıkıntı. Effektleri kapadım mobları karakterleri kapadım oyunda sadece harita gözükür şekilde nightmareye gidiyorum, görmeden botla dalıyorum 2 dk sonra dc. Yani problem görsel veya atack hızından değil.
 2. Birde doom knight ve özellikle nightmare. Nightmare de 10 taneyi 9 lu okla kesip dc olmamışsanız sizi ancak gm dcler. Bu sorun için efektleri kapadım ok bile atılmıyordu o şekilde bile dc oldu.
 3. Botta o özellik var, siz deyince denedim dusman büyütme yaptım ama nafile yine dc yedim, ama 8 ok sadece atack acık, moba git mesafe 5 bu şekilde 2 saat botla dc yemedim, dc yerken de tam birisi pm attı bana dc yedim, raslantımı bilmem ama artık pm blocklicam. Bide oto toplama,hp wolf lf bunlarda mutlaka bir sorun var çünkü bunlar olmadan dc yemeden baya uzun gidiyor.
 4. sanzakura

  [Eski] Acil SteamKO

  Sizinki iyi cesaretmiş, ben sırf banlanıp işime gücüme bakmak için botu açıyorum, ama banlanamıyorum. Sebebi hem şans hemde sürekli dc yiyip bot ile oyunda duramamak. Eslant görevlerini el ile yaptık. Premium birşey değiştirmez ban konusunda, ayarları iyi yapıp okçuyu kaydırmamak gerek.
 5. 83.4 - 5 - 6 sürümleri çalışmıyor bende, bot aktif olduğu sırada client error veriyor. 83.3 versiyonda sorun yok sabah 10 saatten fazla durdum ve oyundan kendim cıktım. (8 li okçu)
 6. Şimdilik gerekli olan bazı işlevler; 1- Oto rpr için town gittiğinde hem rpr yapsın hemde gelmişken belirlediğimiz sayıda pot yoksa onu tamamlasın, kısaca bot rpr pot wolf için ayrı ayrı yol gidiyor. Pot almışken wolfuda alsın rpr yide yapsın. Çantayıda her gidişde boşaltsın sırf çanta için gitmesin. 2-Slotlar için ayrı profil kaydetme olsun. 3-Towndan gerekli malzemeleri alıp kendi kendine slota gitme tuşu olsun. Yani oyunu açıp starta basalım o gitsin. 4-Çoklu oklar ıskalıyor, başka bir herifte gördüm uzaktan 8 li vuruyor hepside isliyor en azından yakından vuruşlarda ıskalama olmasın.
 7. sanzakura

  [Eski] SpeedyBot SteamKO

  Benim en uzun online surem 20 dk oda bot açık atack manuel di. Güvenlik duvarını kapattım, antivirus kapalı ayarlar en sade şekilde sadece lf hızı oto pot gerisi kapalı yine dc. Bot kapalı atack acık denemedim. Not: Okçu 5li kullanıyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...