Jump to content

kutay sakallioglu

Chat Member
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

About kutay sakallioglu

 • Rank
  Kalıcı Üye
 1. acme dc sorunu Drakin Game Kolay gelsin, Okçu Ayarlarını tamamen yapmama rağmen tam 2. dakikada ısrarla dc alıyorum. otologin kullanıyorum ama sadece 2 tane hesap açık.
 2. hala bir açklama yapılmadı maduruyetimize dair. Yaz geliyor ve güncel koxp kullanacak bir çok insan var daha önce bu siteden güvendiğim için 4 kere koxp almıştım. Bu saatten sonra daha fazla para verir daha güvenilir kullanırım. Hala bir açıklama yapmamaları ve maduriyetimizi katlamaları çok acı.
 3. hala bir açıklama gelmedi, en azından koxpumuzu dondurun yada paramızı iade edin maduruz ve bu sizin umrunuzda bile değil
 4. %5 bile olsa madur olan bir grup insan var. Ayrıca bu oran da artacaktır. Biz deme tahtası değiliz sanırım. İnsanların yüzlerce lira zararı var şu an. Biz güvendiğimiz için bu siteyle çalışıyorduk ama sanmıyorum bundan sonra insanların eskisi kadar güvenebileceğini. Açıklama yok hata var yok kabul edilen bir şey yok. Sebebsiz yere ban yiyen ve fazlasıyla madur olan insan var şu an.
 5. Bende hapisteyim sadece uygulamadan açtım ...
 6. Günaydın, yine oyundan atma sunucu yavaşlığı sorunu vermeye başladı. Önerebileceğiniz biz çözüm var mı ?
 7. Kolay gelsin xskip Koxp aldım bu gün ancak mutli clienti bulamıyorum. Koxpu tekrar açarak yeni bir oyun başlatabiliyorum ama onda da koxp aktif olmuyor. Yardım ederseniz çok sevinirim. iyi günler
×
×
 • Create New...