Jump to content
 • Kaydol

kutay sakallioglu

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  11
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. acme dc sorunu Drakin Game Kolay gelsin, Okçu Ayarlarını tamamen yapmama rağmen tam 2. dakikada ısrarla dc alıyorum. otologin kullanıyorum ama sadece 2 tane hesap açık.
 2. kutay sakallioglu

  hapis e giren varmı

  hala bir açklama yapılmadı maduruyetimize dair. Yaz geliyor ve güncel koxp kullanacak bir çok insan var daha önce bu siteden güvendiğim için 4 kere koxp almıştım. Bu saatten sonra daha fazla para verir daha güvenilir kullanırım. Hala bir açıklama yapmamaları ve maduriyetimizi katlamaları çok acı.
 3. kutay sakallioglu

  hapis e giren varmı

  hala bir açıklama gelmedi, en azından koxpumuzu dondurun yada paramızı iade edin maduruz ve bu sizin umrunuzda bile değil
 4. kutay sakallioglu

  hapis e giren varmı

  %5 bile olsa madur olan bir grup insan var. Ayrıca bu oran da artacaktır. Biz deme tahtası değiliz sanırım. İnsanların yüzlerce lira zararı var şu an. Biz güvendiğimiz için bu siteyle çalışıyorduk ama sanmıyorum bundan sonra insanların eskisi kadar güvenebileceğini. Açıklama yok hata var yok kabul edilen bir şey yok. Sebebsiz yere ban yiyen ve fazlasıyla madur olan insan var şu an.
 5. kutay sakallioglu

  hapis e giren varmı

  Bende hapisteyim sadece uygulamadan açtım ...
 6. Günaydın, yine oyundan atma sunucu yavaşlığı sorunu vermeye başladı. Önerebileceğiniz biz çözüm var mı ?
 7. Kolay gelsin xskip Koxp aldım bu gün ancak mutli clienti bulamıyorum. Koxpu tekrar açarak yeni bir oyun başlatabiliyorum ama onda da koxp aktif olmuyor. Yardım ederseniz çok sevinirim. iyi günler
 8. kutay sakallioglu

  Maden Client [ Efektsiz ]

  teşekkürler
 9. kutay sakallioglu

  1299 MAGE OKCU CREKLİ DATABESE

  çok sağolasın dostum
×
×
 • Yeni Oluştur...