Jump to content
 • Kaydol

bneskaya

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  11
 • Katılım

 • Son ziyaret

bneskaya Hakkında

İletişim Yöntemleri

 • Skype
  enes.kaya553
 1. bneskaya

  V27 Sürekli Dc Sorunu

  @[member="ihsan kocakurt"] onun tuşu deaktif edilmiş diye söylemişti
 2. bneskaya

  versiyon 27 dk başı dc ...

  @[member="REPUBLIC"] legal olarak kasarkende sıkıntı var evet doğru ama arkadaşım ile aynı slotta kasıyoruz o dc yemiyor ben yiyorum . client bozuldu diye clienti yeniledim silip tekrar yükledim yine aynı sorun. v25 te böyle bir sıkıntı yoktu.
 3. bneskaya

  V27 Sürekli Dc Sorunu

  hacım bendede aynı sorun var v27 'de sorun var dedim ama @[member="devilcraft"] botun bulundugu klasördeki su metni yolladı cevap olarak "Soru : 3lü,5li,8li ve 9lu oklarda 3-5 dk içinde dc oluyorum ne yapmalıyım? Cevap: Maalesef henüz yapabileceğiniz yada yapabileceğimiz birşey yok.Bazı yaratıklarda özellikle ufak olanlarında böyle bir bug mevcut.Koxpta atak sekmesinde sağ üstte bulunan skill mesafesini 1 yaparak dcyi azaltabilirsiniz."
 4. @[member="kemal0133"] nasıl cözdügünü de yazsaydın keşke dostum
 5. @[member="DEVILCRAFT"] oyun içi ayarlarından bütün grafik ve efekt ayarlarını kısınca sorun düzeldi ancak v27 de yine devam ediyor v26 kullanıyorum, bildireyim dedim.
 6. @[member="DEVILCRAFT"] v2083.25 te hiçbir sıkıntı yoktu burnin stone slotunda gayet sağlıklı bir şekilde kasıyordum ancak yeni sürümle başladı bu dc
 7. @[member="DEVILCRAFT"] aga okçu 2 dk dc var atak yapınca 9lu ok 8 li ok 5li ok hepsiyle tek tek denedim elle diyip mobun içine giriyorum öyle atak yapıyorum skill mesafesi 1 de
 8. bneskaya

  sürekli dc

  oyuna giriyorum okçum ile 3 dk sürmüyor dc yemem hemen dc oluyorum . daha önceden kolebot kullanıyodum onda 8li okta bir sıkıntı yoktu dc vermiyordu ancak speedybot ilk kullandıgım bottu özlediğim için geri döndüm. işletim sistemim windows 10 64 bit.
 9. bneskaya

  SpeedyBot SteamKO

  ben yeni versiyon gelmeden önce sorunsuz bi şekilde hiç dc yemeden 2 saat oyunda kaldım ancak yeni versiyonla birlikte hiçbir türlü giriş yapamıyorum yeni almış olduğum botta hatalı kullanıcı adı hesapta gün kalmamış uyarısı alıyorum. onun dışında bot on numara ama bi de girebilsem hesabıma..
 10. bneskaya

  SpeedyBot SteamKO

  Hata kodu 1 alıyorum hesapta gün kalmamış diyor bi kaç saat öncesine kadar kullanıyordum yeni güncelleme ile bozuldu
×
×
 • Yeni Oluştur...