Jump to content

drotren drotren

 Koxper
 • İçerik sayısı

  5
 • Katılım

 • Son ziyaret

drotren drotren Hakkında

 • Derece
  Üye
 1. Anladım üstad, zaten dediğim gibi bilgi alış verişinde bulunmak adına yazmıştım bunu. Belki buna benzer bir durum yaşayan vardır diye. İzahat için teşekkürler.
 2. Teşekkürler, halledeceğim.
 3. Anladım Akahoshi, ben zaten genel olarak bilgi veriyorum. Zaten giden 100 - 200m falan da değil, üzerimde para tutmadığım için kaybım çok olmadı. Sadece durumdan çok huzursuz oldum. Ben de zaten 80% oranında EXPbot'tan şüpheleniyordum.
 4. Arkadaşlar öncelikle merhaba, ilk olarak belirtmem gerekir ki direkt olarak kimseyi suçlamıyorum, sadece bir konuda fikir alışverişinde bulunmam gerekiyor. Bundan yaklaşık 1 ay önce iki farklı koxp satın aldım, bir tanesi Speedy Bot, diğeri ise EXPbot. İlk kez soyulduğumda steam hesabına hiç bir giriş yapmadan, mail doğrulaması, telefon doğrulaması gibi kodlara gerek duymadan, Steam KO hesabıma giriş yapıp, üzerindeki parayı direkt olarak aktarmışlar, mail adresini, kullanıcı adını değiştirmişler. İkinci kez ise bugün soyuldum, yine oyundayken Disconnect oldum, steam alttan "şifreniz değiştirildi, tekrar giriş yapın" tarzında bir uyarı verdi, şifreyi girip, oyuna login olana kadar yine üzerimdeki parayı trade yoluyla aldılar. Yine hiçbir şekilde steam hesabına girmeden, steamguard'ı aktive etmeden yapıldı. burada şu ortaya çıkıyor, kullandığım programlardan bir tanesi, steam'in KO'ya giriş yaparken kullandığı özel ID ve password'ü çalıyor muhtemelen. Hani karakteriniz askıda kaldığında görmüşsünüzdür, ID ve password kısmında 2348723182 gibi bir ID yazar. Şimdi buna benzer sorunla karşılaşan başka birisi var mı? Aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.
×
×
 • Yeni Oluştur...