Jump to content

anderman

Chat Member
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

anderman last won the day on January 13

anderman had the most liked content!

About anderman

 • Rank
  Member
 • Birthday 06/26/1992

İletişim Yöntemleri

 • Skype
  Emre Anderman

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • İlgiler
  Kadınlar ;) ^^
 1. İndirme bağlantısında bir sorun mu var ? İndiremiyorumda.
 2. http://devilcrafty.net/topic/3553-xanty-bot-crack-soacs/ Bu konu belki yardımcı olabilir,yazılımın içerisinde lost-ko ya ait birkaç tbl var. İncelerseniz sonuca varabilirsiniz.
 3. Teşekkürler dostum yararlı bir konu, fakat fixlenmesi an meselesi. Böyle konulara post sınırı koymak lazım yüklü miktar. Önüne gelen okumasın ^_^ Faydalanıyorsak sonuna kadar gitsin haksızmıyım ?
 4. Windowsun kendi update sisteminden mi update ettiniz yoksa farklı bir konumdan mı edindiniz acaba.Stabil bir işlem sağlıyorsanız güvenebileceğim bir bağlantı paylaşırsanız benimle buradan veya konu dışı olabileceği için özel mesaj yolu ile,çok sevinirim ^_^ Edit: Korsan win 8 kullandığım için mağaza uygulamasını kullanamıyorum :D O yüzden bunu sordum..
 5. Evet fakat win 8.1 daha sorunlu sanırım ^^ En azından okuduğum forum sitesi yorumlarında pek tavsiye edilmiyor.Yakında stabilize bir hal alıcakmış.Onu bekliyorum çıkarsa direk update edeceğim. Teşekkür ederim ilginizden dolayı.Harika bir forum harika bir Administrator. İyi forumlar dilerim :)
 6. @[member='DevilCraft'] Aldığım hata şu şekilde: [url=http://hizliresim.com/voz27p][/url]
 7. Evet,Güvenliği ACME.. Fakat kullanamıyorum. Sanırım sorun benden kaynaklanıyor..
 8. Evet ben şuanda oyundayım ve madendeyim sayabildiğim 24 kişi var,pazarda insanlar var.Sizin baktığınız şey sanırım panel bugu ^^ Birçok serverda panel buglu bilirsiniz ki. Ama clientiniz varsa girip bakabilirsiniz 1893 Patchte şuanda oyun ve hiçte 4 user yok.^^ Nedendir bilmiyorum ama sanırım yanlış birşeye bakıyorsunuz :) Buyurun Server.ini [Server] Count=1 IP0=185.30.166.89 [Version] Files=1893 Burada yazan server'dayım. Aklıma gelen ilk çare bu oldu ^^ Bkz. Kopaneli=http://knightgamers.org/home
 9. İlk olarak böyle bi yanıtla bana döndüğünüz,ilgilendiğiniz ve yaptığınız çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederim :) Royalko.com' Fransız menşeyli bir sunucu.Burada herhangi bir koxp veya hile yok. İkinci olarak KnightGamers. İsteklerim bu kadar siz ikisinden birinde herhangi bir koxp yaparsanız açıkcası o servera başlıyacağım.Sizden haber bekliyorum iyi forumlar ve çalışmalarınızın devamını dilerim :)< :)> Ben bu tarz serverlardan hoşlandığım için sadece iki seçenek verebildim. :)
 10. Knight Gamers ' da çalışmamakta... Herhangi bir çözümü varmı ? Bot Aktif seçeneğini seçince,oyundan atıyor. Benim sistemimde mi bir sıkıntı var diyerek bir arkadaşımdanda denemesini rica ettim fakat sonuç aynı.
 11. Malesef ki hiçbiri çalışmamakta. :) [Biraz konuyu hortlatmış gibi olacak ama]
×
×
 • Create New...