Jump to content
 • Kaydol

cagatayy38

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  87
 • Katılım

 • Son ziyaret

cagatayy38 Hakkında

 • Derece
  Yardımcı
 1. cagatayy38

  [Eski] olympia 77lvl battlepriest satılır

  dual old we, old wp, old ske, +7 mp rec weight hammer, dual old roc, +8 str paper set.nyan char 60 warrior. ayrıntılı bilgi için mesaj atınız. ilan günceldir. şuan 100 saat gold presi mevcut. isteyene itemli itemsiz teslim edebilirim kendi charım. yaz okulum başlayacak o sebeple satıyorum. ciddi alıcı olursa fiyatta düşebilirim. ring isterse fiyat artar. oyunfora komisyon vermeyelim derse fiyat düşer .
 2. https://www.oyunfor.com/ilanlar/knight-online/account/77-lvl-battle-priest-itemli-209409
 3. https://www.oyunfor.com/ilanlar/knight-online/account/79-lvlyuzde43-elle-ve-genie-ile-asas-olarak-kasilmistir-temiz-char.-202948 günceldir oyunfordan yada buradan mesaj atabilirsiniz.
 4. günceldir. usko da bot yok mu hiç ??
 5. teşekkür derken ? kimse bir şey yazmamış
 6. başlıkta belirttiğim gibi usko da bot var mı ? şuan sitede satılan veya başka yerlerde satılan isim verebilir misiniz ?
 7. Krowaz güncellemesi geldikten sonra eski sürümü kullanıpta hapis yemeyen var mı ? yada krowaz geldikten sonra eski sürümü kullanmayıp hapis yiyen var mı ?
 8. dün 3 charımın yediği hapisten sonra bot işini bırakma kararı aldım. alıcı olursa charımıda satıyorum .pathosta 20m karşılığı botu verebilirim keyi ile beraber. charı almayı düşünenler için , 79 level % 45 okcu genie ile kasılmış , 59 level okcu yan char , 60 level potcu yan char. itemler old rol , old elf metal earning , ske belt , old pp , ayrıntılı bilgi için msj atın
 9. cagatayy38

  SteamKO GİNEMİ HAPİS ?

  3 charımda hapis yemiş nasıl tespit ediyorlar bu kadar ? botla ilgili olabilir mi ?
 10. cagatayy38

  SteamKO GİNEMİ HAPİS ?

  oha ya yakalanmamak için kopya client kullanıyorum nasıl tespit etmişlerde eski charlarıda hapise atmışlar
 11. cagatayy38

  SteamKO GİNEMİ HAPİS ?

  bende 5 dakika önce girdim , sc leri kullanmıyor , sw hack kullanmıyorum , ts gem kullanmıyorum yine yakalıyorlar. yakalanmamak için bi yöntem yok mu
 12. cagatayy38

  SteamKO [Eski] Özel Koruma Çalışmıyor.

  ts gem ile değilde normal ts yi basmıyor bot failed diyor onada bir el atarsanız. önceden söylemiştim " valid floating value. tarzı bir hatada veriyor atack yaparken bazen.
 13. cagatayy38

  SteamKO [Eski] hapis sorunu düzeldi mi?

  Bende merak ediyorum char kasıyorum daha 50 levelde hapise atıyorlar . Gm ler logları kontrol ediyorlar biliyoruzda bu loglarda neler var ne kullanırsak dikkat çeker neleri kullanmayalım bir yardımcı olursanız ?
 14. speedybot-steamko da da giriş yap butonu gelmiyor
×
×
 • Yeni Oluştur...