Jump to content

theherozeus

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  32
 • Katılım

 • Son ziyaret

theherozeus Hakkında

 • Derece
  Üye

Güncel Profil Ziyaretleri

353 profil görüntüleme
 1. theherozeus

  SteamKO Hapis Hk.

  bende kullanıcı kaynaklı sanıyordum bu hafta tam 4 kere hapise attı beni kesinlikle bot yakalanıyor şuan.
 2. theherozeus

  SteamKO TPT ip match nasıl engelleriz?

  peki speedy bota proksi girişi aktif edilince ileride , wmware kullanmadan çoklu char sokarsak ve ya şuan premiumlu hesap alıp multi sokarsak yine taramada anlaşılır mı ?
 3. theherozeus

  SteamKO TPT ip match nasıl engelleriz?

  ilerleyen günlerde speedy bota proksi gelince, vmware kullanamdan çoklu char açtığımızda aynı pm den girdiği anlaşılabilinecek mi peki ? Birde vmware üzerinden de girsem aynı pc olduğunu bir hesap üzerinden nasıl görebiliyorlar hepsinin proksisi farklıydı sonuçta? Yanıtın için teşekkürler.
 4. Merhaba; ben üç adet speedy bot alıp vmware ile hotspot shield yardımıyla üçünü de kasıyordum. İlk defa geçen gün üçü de TPT ip match yüzünden ban yedi ( birisi TPT CR ilk o yedi sonra diğerleri) daha sonra müşteri destek bileti attım 04/20/2016 4:43 am Yagiz TPT ip eşleşmesinden ban yemişim. Bu ip adresi istanbul kültür üniversitesine ait ve bu ipden giren onlarca kişi olabilir. Onlar hile yaptığı için benim hesabım neden kapatılıyor? Bunun yanıtını öğrenmek istiyorum. Hesabımda hiç bir hile programı kulllanmadım başkalarının suçunun yaptırımı benim hesabıma da uygulanmamalı. İstenirse bu ip adresinin İKÜ'ye ait olduğunu tarafınıza kanıtlayabilirim. Saygılarımla 04/20/2016 5:01 am CSR_Wanrina NTT Merhaba, Yasa dışı program kullanan ve illegal aktiviteler gerçekleştiren bir hesabın IP adresini incelediğimizde hesabınıza ulaşmış bulunuyoruz. Kullanıcı sözleşmesinde aynı telefon numarası ve protokol adreslerini kullanan hesapların da kapatılabileceği açık bir şekilde belirtilmiştir. Bu nedenle hesabınızı yeniden kullanıma açamayacağımız için üzgünüz. Saygılarımızla, NTT Game Destek Ekibi Şimdi her biri VPV ile girse de üniversiteden de girdiğim için belki bi şans diye denedim. Eğer PC kontrol ediliyor olsaydı kasa charımda banlanırdı. Sanal pclerden asla sokmadığım , vpn ile asla sokmadığım normal yolla girdiğim kasa charım sağlam. normal ip adresimdem koxp char da sokmadım. diğer VPV'li charların ortak olduğunu nasıl anladılar ? Protokol adresi denilen şey İP'den bağımsız bir adres ise nasıl değiştirebilirim ? Telefon numarasından tespit ediyorlar ise aynı mailden olunca da tespit ederler mi ? Hepsi aynı mailden di. Bunlara ek olarak üç charı da tespit etmelerinin başka yolu var mı varsa nasıl düzeltmeliyim? Speedy bota yakın bir tarihde proksi gelecek sanırım, bu durumda her biri farklı proksiden gireceği için bu ip match sorununu aşabilecek miyiz? Teşekkürler
 5. eklemeyi unutmuşum server xigenon ama siteye gb satışı üzerinden diğer serverlarda da olabilir.
 6. merhaba oyundan para karşılığı (oyun parası) iki hesabı da keyleri ile beraber vereceğim. Normal alıştan %30 indirimli vermeyi düşünüyorum alıcılar lütfen özel mesaj atsın veriş sebebim finallerim yaklaştığı için oyuna girmeyeceğim bot ile ilgili sorunum yok.
 7. theherozeus

  SteamKO Ip ban yemek.

  girdiğin ip'den hile kullanıldığı için o ip'den giren charlar banlanmış pc değil.
 8. theherozeus

  SteamKO yine kapanmalar başladı!

  bu şekilde premium olmadan sokamıyoruz değil mi ?
 9. theherozeus

  19xx bağlantı hatası

  k0xpun güzel 1-2 gün hata verdi diye sorun etme zaten piyasadaki diğer k0xplardan daha ucuz.
 10. theherozeus

  19xx bağlantı hatası

  k0xpun güzel 1-2 gün hata verdi diye sorun etme zaten piyasadaki diğer k0xplardan daha ucuz.
 11. theherozeus

  SteamKO Bi açıklama Yapın Gına Geldi Sorundan!

  yapıldı iyi bak foruma lütfen
 12. theherozeus

  SteamKO Özel koruma hatası

  sorun sadece bende mi var başka kimsede yok mu ?
 13. özel koruma çalışınca atağı kapatmadan o koordinatlara gitmeye çalıştığı için olduğu yerde takılıp bir ileri bir geri yapıyor kooırdinat ve yaratık arasında
 14. theherozeus

  SteamKO Son sürüm

  en fazla 1 dakika durabiliyorum bende.
×
×
 • Yeni Oluştur...