Jump to content

warmaster

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  12
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. warmaster

  SteamKO KnightOnline Çalışmıyor

  Dep ayarlarını değiştirerek sorun çözüldü. İlginize Teşekkürler.
 2. Merhaba arkadaşlar daha önce başına gelen varsa belki yardımcı olabilir. Launcher'ı açıyorum, starta basıyorum ve hiç birşey olmuyor. Ne yaptıysam düzelmedi. Fikri olan yardımcı olabilecek kimse var mı? Teşekkürler.
 3. warmaster

  SteamKO Suspicous Program Detected Hakkında

  @[member="DEVILCRAFT"] bendeki suspicious hatasını almadan oyunda kalmanın yolunu buldum fakat hoş bir yol değil. Şöyle oluyor belki bir önerin olur. Bilgisayarımda 2 monitör kullanıyorum. Birincil monitörde knight online'ı açıp ikinci monitörümde gündelik işlerime bakıyordum. Fakat sürekli suspicious program detected vermeye başladı. Sonra bu hatayı diğer ekrana geçtiğim anlarda vermeye başladığını anladım. Sürekli oyunu aktif olarak tuttuğumda sıkıntı olmuyor. O zaman dedim diğer monitörü iptal edeyim tek monitör kullanıp alt+tab la gündelik işlerime bakayım fakat yine suspicious program detected almaya başladım. Kısacası Knight Online aktif pencere yada aktif ekran olmadıkça başka bişey yapmaya çalıştığımda bu hatayı veriyor. Örneğin oyundayım hemen yan monitöre geçip video açıyorum play diyorum tekrar oyuna dönüyorum sıkıntı olmuyor. yada alt tab yapıp aynı ekran üzerinde firefox dan müzik açıyorum tekrar oyuna dönüyorum sıkıntı olmuyor. Ama knight online aktif ekran olmadığında bu hatayı veriyor. Bununla ilgili bir çözüm üretebilmek mümkün olur mu? Yada bana önerebileceğin bir yol var mı?
 4. Forumda yazılanları yapmama rağmen 10 dakkada 1 suspicous program detected hatası alıp oyundan düşüyorum. Fikri olan yardımcı olabilecek önerisi olan varsa sevinirim. Teşekkürler.
 5. warmaster

  SteamKO 0xe0191008

  Aynı hata mevcuttu. Bilgisayarı yeniden başlattığımda böyle bir hata kalmadı. Düzeldi.
 6. Sadece arrow shower atarakda dc yiyoruz ben 8 lisinde 9 lusunda değilim. Buna dikkat çekmek isterim... Evil wizard'da 8 li 9 lu shower ile dc falan yok. 25 30 dk denemek için takıldım ama satiros yada ainch de multiple ile 5 dk sonra dc ediyor. yani 8 li atmamız şart değil.
 7. warmaster

  SteamKO B0t açıkken atak yapmaması

  eğer rota ayarlıyorsanız ve düzgün ayarlamıyorsanız atak yapmayabiliyor. rpr kısmında ki wolf al vs seçiliyle ve rota düzgün değilse ayarlı değilse yada inv dolunca itemleri sat seçiliyse ve rota yine düzgün ayarlı değilse attack yapma kısmı tamamen bozuluyor moba gidiyor vurmuyor yada hiç gitmiyor yada gidiyor bir kere vuruyor duruyor. belki bundandır bir kontrol et istersen.
 8. Merhaba, Arrow Shower, Multiple Shot, 4'lü ok, 8'li ok, 9'lu ok skillerini kullandığımda yani çoklu ok atan skilleri kesinlikle disconnect oluyorum. Oyunda kalabilme sürem bu skilleri kullandığımda 2-6 dk arası. Eğer tek ok atan skilleri kullanırsam sıkıntı yaşamıyorum. Bütün forumun altını üstüne getirdim. Bütün attack ayarlarımı forumda anlatılanlara göre yaptım fakat sonuç alamadım. Programın geliştiricisinden ve diğer kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Herkesin farklı şartlar altında dc yediğini biliyoruz. DC yemeden kullanabilen arkadaşlar kendi sıkıntı yaşamadıkları ayarları paylaşırlarsa sevinirim. En azından belki arkadaşta olan bizdede olur. Sorun yaşamayız.
 9. Tecrübeli arkadaşlar yada yöneticiler loot konusunda loot hangi şartlarda çalışıyor yada çalışmıyor. Ben daha ziyade petle loot yapmayı tercih ediyorum ama belli bir süre sonra ölüyor. Pet beslemeye yönelik yakın zamanda bir güncelleme gelmesi söz konusumu? Ve rota ayarı yapınca mob'a git ve merkeze dön işaretliyse sanki kafası karışıyor gitmiyor gibi geldi ilgilenebilirseniz sevinirim. Kolay gelsin iyi çalışmalar.
 10. benimde bu konuyla ilgili bir sorum var ben rotalarımı çizdim rotada sıkıntı yaşamadık fakat kafama bişey takıldı. Üzerimde kaç pot yada kaç arrow kaldığı zaman almaya gidiyor. Sıfırlanması mı gerekiyor. Eğer sıfırlanması gerekiyorsa örneğin hp pot sıfırlandığında canım %50 nin altında ise nasıl town atıcak? Rota saçmalamaz mı? Bunu nasıl halledebilirim teşekkürler.
 11. warmaster

  SteamKO Paypal Ödemesi - Key Gelmedi!

  Merhaba paypalde ödeme yaptıktan sonra keyimizi tam olarak nereye gelmesi gerekiyor orayı tam algılayamadım, teşekkürler.
×
×
 • Yeni Oluştur...