Jump to content

ErenElibol

Chat Member
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ErenElibol last won the day on August 12 2015

ErenElibol had the most liked content!

About ErenElibol

 • Rank
  Yardımcı

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

753 profile views
 1. eren merhabalar kardeşim..mage teamlar ıcın paylaşımlarını merak ettım..paylaşım yapma ımkanın varmı aceba ?

 2. Gözlüklüye yakalandıysanız loglardan girme sansınız cok yüksek :) Baska bir botta xincode dosya ismini degistiriyorum rahat oluyor vermiyor loglarıda ayarlıyorum. 3 aydır hapis yok fakat speedy de xincode nin ismini degistirdiğimde oyun acılmıyor ve x3 kendini güncelleyip oyundada gözlüklüye yakalanınca Hapisi boyluyoruz :)
 3. Diğer oyunlardan falan ACME klasorunu al acamadıgın oyun klasorunun icine at.
 4. Stabil kullanılan zamanlarda 12 car sokuyordum proxy ile falan şuan harbiden 2. carı sokamıyorum server listesi gelmiyorum id pw den sonra :)
 5. Çok merak ediyorum ne işinize yarıyor şu zamazingo :) Milleti rahatsız etmekten küfür yemekten başka bir işlevi yok :)
 6. Bundan 1 ay önce almıstım warrior ve mage skilleri calısmıyor demiştim hala düzenleme gelmemiş sanırım büyük ihtimallede priest atack yaparken healde atmıyordur hala 1 ay önce düzelticez demişlerdi ama bilmiyorum :)
 7. C.E de value sabitlemen için bypass etmen gerek :) Hunter ile c.e baglanıyordu fakat uzun sure oyunda kalabiliceğini zannetmiyorum :)
 8. Toplu PM için koxp kullananıda ilk defa görüyorum :) Olmaması güzel sacma pmlerden kurtulduk.
 9. Homeko serverda item kasarken aynı zamanda pkda atıyoruz adam db attıgı zaman cure atmaması biraz anormal olur yani, heal olayınada en kısa zamanda bakılması süper olur :)
 10. Cheat Engine olayına tamam sıkıntı değil. Ama atack kısımları cok sıkıntılı ve özellikle priest atack yaparken heal ve cure atmıyor bu cok sıkıntı yaratıyor :) Cok fazla abartı olurmu bilmem ama priest kısmına partideki 1 kisinin hp yüzdesine göre 10k eklenebilirmi :)
 11. Denemediğim için tam bir yanıt veremicem paşam ama üsteki özelliklerin acil düzeltilmesini isterim :)
 12. Anti Lr özelliği bunu karşılıyor diye biliyorum fakat deneme fırsatı bulamadım açıkçası :)
×
×
 • Create New...