Jump to content

Siyahis

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  15
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. Siyahis

  Bot Sebepsiz Kapanma

  last settings i sil öyle giriş yap ayar yükleyip devam et okcuda skil mesafeni düşür atak hızını ayarla. r atakı mutlaka kapat. skillere iyi bak sadece 9 lu ve ya 1 skill seçtiğine. korumaların aktif mi ona bak.. oyun kapanınca açılan logda ne yazıyor?
 2. ben 2083.27 cıktıgından beri hiç bi sıkıntı yaşamıyorum yeni versiyonlarda yakalanma oluyor ama 2083.27 de daha bi kere bile yakalanmadım. ve 9 lu ok ile şuan 10 saattir online char.
 3. aynen öyle @[member="aktay28"] dört gözle bekliyorum şuan 2083.27 yi kullanmaktayım ve çok memnunum daha bir kere bile yakalanmadı gözlüğe. yeni sürümü denedim onlarda ufak yakalanmalar oldu. böyle temiz bir şey olursa çok sevinirim. kolay gelsin iyi günler. mesela şöyle bişi olabilir sundrise geldiğimzi vakit bankayı da tanıtmak istememiz opsiyonumuzda ya potçuyuda öyle yapabilirsiniz bence.
 4. Merhabalar arkadaşlar. Benim burada size bir sorum olacak. Botu kullandığım vakit sundires ve healing i ayrı ayrı tanıtıyorum lakin rpr zamanı rpr gidiyor ama o zaman potcuya ugramıyor geliyor slota 2 pot bitince tekrardan town atıyor potçuya gidiyor bu da baya bi zaman kaybına yol açıyor bunu giderebilmemizin bir yolu var mı? yani rpr ve repot u bi anda yapmasının bi yolu var mı speedybotta?
 5. Siyahis

  sakın hapisten çıkartmayın

  ben 2 aydır kullanıyorum v 23 ten sonra v 24 cıktıktan sonra 2 kere hapise girdim tamam mı birşey biliyoruzda söylüyoruz. bilader ayağı yapma bana şimdi. açtığım konudada belirttim.
 6. Siyahis

  sakın hapisten çıkartmayın

  gm nin seni atmakla işi yok gider banlar. yan slotumda duran adam neden hapis yemiyorda ben yiyorum gm bana geliyorda yanımda duran adamı görmüyor mu sende? aramızdaki tek fark bot farkı
 7. Siyahis

  Hapisler Hakkında

  ben açıkcası 1 kere daha hapise düşme hakkı tanıyorum bi kere daha düştüm mü malesef kalan günlerimle satmayı düşünüyorum speedybotu o kadar geçmişimiz varken bile. devamlı 45 tl vermek istemiyorum artık.
 8. Şu v24 sürümünden sonra 2 kere hapise girdim. yan slotumda kasan başka bir bot kullanan arkadaş girmedi muhabbetim var konuşuyoruz. Botunuzu çok seviyorum çokta işimi gördü ondan birşey demek istemiyorum ama son 3 günde kastığımı hapise verdim botta bir sıkıntı mı var bu konu ile ilgili bir çalışma içinde misiniz hiç bilmiyorum. En azından hapisten çıkma yolunda bir çalışma yapsanız çok hoş olur. nttgameye vereceğimize size biraz cuzi bir rakamla para kazandıralım.yapılması imkanlıysa şayet @[member="DEVILCRAFT"] @aktay28
 9. son 3 gün içinde 2. kez hapis yedim nedense hiç bilmiyorum. hep bu v24 ten sonra oldu bunlar bana.
 10. Siyahis

  gözlük sorunu

  20 yi nereden indirebiliriz tekrardan ya
 11. Siyahis

  gözlük sorunu

  @[member="DEVILCRAFT"] kardeşim aylık 40 tl para veriyoruz ya vallahi şu son durumlar mide bulandırdı. şuan steam üzerinden normal girdim hiç bir sıkıntı yok 2083. 21 23 24 hangisini denesem 5 dak içinde hata veriyor.
 12. Siyahis

  gözlük sorunu

  aynı üstte diyen arkadaşın gibi 10 saat durdum bişi olmadı 2 saat önce tekrardan başladı yakalanmaya giriyorum dc flashı basar basmaz hop dc. bıktım artık vallahi ya bi xigncode ya.
 13. Siyahis

  v2083.24 sorunu!

  2083.24 ten sonra devamlı xigncode hatası alıyorum bi kere de hapise girdim mecbur verip cıktım. neden stabil hale getirmeden önümüze koyuyorsunuz 2083.20 ilede giremiyorum artık hep aynı hata. @[member="DEVILCRAFT"] @[member="REPUBLIC"] @[member="DamaS"] 04.29 itibariyle 2083.23 ü tekrar indirip onunla giriş yaptım hiç bir sıkıntı yok yeni sürüm 1400 kc me mal oldu ama olsun sizin sayenizde kastım onlarıda :)
 14. v 15 te 10 saat kastım ben hiç birşey olmadı olabiliyor böyle sıkıntılar umarım okuyolardırda çalışma yapıyolardır.
 15. Malesef olmuyor başkan tam 2. dakikada knight online hata veriyor direk kapatıyor her yolu denedim. @[member="DEVILCRAFT"]
×
×
 • Yeni Oluştur...