Jump to content

cypr4545

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  12
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. cypr4545

  bir haftada 2 hapis, 2 gb zarar

  boş beleş konuşuyorsun, geçen haftada onlarca kişi hapis yedi , şimdide aynı muhabbet, ban felan değil bu hapis, loglara bakıyorlarmış, benim 1 ay önce soktuğum tren çarlar hala aktif ban yok hapis yok , sıkıntı koxpta var , oyuna girerken bi yerde hata veriyor, hapis yiyor çarlar, bu 2 oldu
 2. yanlış anlaşılmasın , slotta veya party de değil, pazarda yiyorum bu hapisi.. bizleri mağdur etmede üstünüze yok devilcrafty ailesi, teşekkür ediyorum ..
 3. (sebepsiz yere bu konuyuda silmezsin umarım) .. sabahtandır sunucu hatası var, şuandada dakika başı hata kod 2 ve 401.1 alıp duruyorum , ben bu botu upgradesi için alıyorum , sürekli girip çıkıyorum , belkide diğer arkadaşlar oyunda kalabiliyorlardır ama ben çıkıp tekrar girmeye çalıştıkça bu hataları alıyorum, bu gün en çok 2 saat sıkıntısız çalıştı , yeter artık lütfen ilgilenin sunucunuzla, foruma konu açıyorum siliyorsunuz, koxp desteğe değilde nereye yazacam ben sorunumu ?
 4. cypr4545

  yeter illallah ettik artık (sunucu hatası)

  http://i.hizliresim.com/j37gvJ.png
 5. me bu ya tüm gün boyunca sunucu hatası, kardeşim az mı kazandığınız parada şöyle sağlam bi sunucuya taşınmıyorsunuz, hayır yani azsa yükseltin koxpun fiyatını verelim parasını ama bize her Allahın günü böyle eziyet çektirmeyin
 6. koxpun içinde mevcut ama multi ile açtığım bi oyuna speddy bot bağlayamıyorum , çalışmıyor mu yoksa yapmam gereken ayar mı var ?
 7. üstteki menü bardan oyunu kapat dediğimizde çaışmıyor, @[member="devilcrafty"] , ilgilenirmisin lütfen ,
 8. sorunu buldum sanırım , oyuna giriş yapıp çıktıktan sonra , görev yeneticisinde knight online exe açık kalıyor, o yüzden kxp da açılmıyor , nasıl aşacağım bu problemi ?
 9. v16 yüklem bi kere giriş yaptm sorunsuz, tekrar girmeyi denediğimde , giriş yap a bastıktan sonra bu hatayı alıyorum , çözüm ??
 10. yoksa ben mi beceremiyorum ? son slota koydum, ilk slota koydm beceremedim, abys gem kırdıracaktm ..
 11. ben 2 adet koxp aldm sizden , birine 5 gün kaldı , diğeri 10 , sadece upgrade için almıştım da , artık bende biraz çitin kasaym diyorum , ban yersem bu ip ban mı oluyor ? yani bandan sonra yeni steam hesap alıp tekrar giriş yapabiliyormuyuz, yapamıyormuyuz ?
 12. cypr4545

  SteamKO Reset Zamanı 09.03.2016 - 05:00

  ne zamana açılır acaba ? çarşamba sabahı gelen res uzun bakım için biliyorum da , kaç saat sürer bir fikrim yok
×
×
 • Yeni Oluştur...