Jump to content

farm333

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  17
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. farm333

  Archery dc sorununu çözemedim.

  6'lı denemiştim zaten. Bir daha denedim, yine dc alıyorum. 4'lü çalışsa da pek işimi göremeyecek. Madende hiç dc almıyorum. Ama bot çalışırken kasma, atlama zıplama olmadan aniden dc veriyor.
 2. farm333

  Archery dc sorununu çözemedim.

  Sadece atak sırasında da değil, mob'a doğru koşarken de dc veriyor. Charı ilk kasarken 3-4 saat sıkıntısız kalmıştım.
 3. Steamko'da bir kaç ay önce çatır çatır kullanıyordum, şimdi yeniden başladım uskoda. 3'lü okta hiç bir sorun yoktu, 55 oldum 6'lı, 8'li ve 9'lu oku ayrı ayrı defalarca denedim ama yaklaşık 10 dk sonra dc veriyor.
 4. Oyunu silin, botla girdiğiniz knighttan eser kalmasın daha sonra tekrar kurup çıkarabilirsiniz. v24'teydi sanırım gün içinde 4-5 kere yakalanıp 2 gün sonra oyunda değilken hapse girmiş char. Silip yükledim charı çıkardım bir sorun olmadı. 15-20 gün daha kastım son güncellemede yine botla girişte yakalandım ve 1 gün sonra hapis.
 5. Botla bir alakası yok zaten, kullanıcının uyanık olması gerekiyor. Reslerden sonra kesinlikle ana charınızla giriş yapmayın, dandik bir chara botla girip biraz takılın. Xigncode güncellenmişse büyük ihtimal yakalanacaksınız. Yakalarsa o char en geç 1 haftaya hapiste zaten. Oyun güncellenince botun yeni versiyonunu bekleyin kesinlikle, ya da benim gibi dc preli charı hapse düşürtün sonra da oyunu bırakıp kurtulun :D
 6. Güncelleme gelene kadar sıkıntı yok, yeni sürüm gelip unutunca bir kez girip yakalansan direk hapse atıyor. Aynı hesapla bu ikinci hapis 2 hafta arayla.
 7. Client eski demeye başladı, sorunsuzca 150-200dk online kalabiliyordum herhangi bir problem yokken bir kere xigncode yakaladı ve sonrasında giremiyorum. Sanırım oyuna gelen güncellemeden dolayı, yeni sürüm hakkında da hiç bir şey yazmamışsınız geilyor mu?
 8. farm333

  hobgoblinler

  Delosta takılın gelen giden pek olmaz. Ama sarı peri ve dc presiz amelelik olur onu belirteyim. dc pre ve peri ile ortalama mob başı 10k atar ve saatte 1 belki 2 tane bus atar.
 9. farm333

  Xincode Update Hatası

  Oyuna ve xigncode güncellemesi geldi sanırım. Ben bir kere yakalanınca bir daha zorlamadım. Devil gelsin aydınlatır, gerekiyorsa yeni sürüm gelir
 10. farm333

  62 LVL Attacker Priest Yardım !

  Hangi versiyonla kasarken hapis yedin? Bir de sw hack veya light feet hack açtın mı?
 11. farm333

  62 LVL Attacker Priest Yardım !

  72 lvl priestim var, 108 apli mp recovery ile kasıyorum +7 fabric ve min str8 veren takılar var. Genel olarak 2-3k arası vuruyor helis ile, 100mp civarı mana gidiyor. ms +7 ve ii+7 basıp 60lvl öncesi skilleri denedim daha az vurdu. Priest ile para kasacaksanız kesinlikle 72 olup helis açın ve mp recovery takın. Bu arada ben de sana sorayım, hapis yediğin charla hiç sw hack ya da light feet hack açmış mıydın? Ve botun hangi versiyonuyla kasarken hapse düştü?
 12. farm333

  Hapisler Hakkında

  v24 ile sürekli yakalandı girerken, v23 ile devam ediyordum geçen hafta ama 2 gün önce oyuna bir girdim hapis. Botun yakalanmasından dolayı olduğuna eminim.
 13. farm333

  72 levelim

  Okçu ile yüzlerce dakika kastım dc yemeden. Eslant HTB ve HTC slotlarında hiç dc yemedim, burning stone'da 5dk durmadan dc yiyordu bu oyundan kaynaklı. attack hızı 1300, skill mesafesi 5, 9lu ok açık şekilde baya kastım. Ama artık kimse görmese de hapse atma olayları çoğaldı.
 14. farm333

  gözlük sorunu

  Az önce bende .24 yakalanınca .23 ile devam ettim.
 15. farm333

  Multi abi multi

  Farm yaptığımız chardan pazar charına item/para aktarabilsek 2li multi de çok iş görecektir, yakın zamanda 2 charı da aynı servera sokmak mümkün mü yoksa çalıştığınız yöntem farklı serverlar olarak mı devam edecek?
×
×
 • Yeni Oluştur...